• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zmiana koloru tła Code blocksa

VPS Starter Arubacloud
+3 głosów
21,872 wizyt
pytanie zadane 10 kwietnia 2015 w C i C++ przez niezalogowany
Mam do Was krótkie pytanie - próbuję zmienić kolor tła w Code blocksie 13.12 jak również kolor niektórych napisów i robię to poprzez settings->editor->syntax highlight , ale po wyborze odpowiednich ustawień i zatwierdzeniu OK nic się nie zmienia. Czy muszę jeszcze dodatkowo gdzieś wczytać te ustawienia? Z góry dzięki za odpowiedź.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 10 kwietnia 2015 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
komentarz 16 października 2016 przez Robertosp266 Nowicjusz (240 p.)

 Settings->Editor i w zakładce Syntax highlights zmienić opcje edytora... smiley 

   

0 głosów
odpowiedź 10 kwietnia 2015 przez Ukis Gaduła (4,580 p.)
Którą konkretnie opcję wybierasz do zmiany koloru? U mnie wszystko działa. W syntax highlight wybierasz sobie kolor dla poszczególnych składników (np. dla liczb, keyword, string), a nie konkretny wygląd całego layotu.
komentarz 10 kwietnia 2015 przez niezalogowany

Próbowałem robić to też dla komentarzy, ale jest to analogiczne do defaulta. Zmieniłem (w defaulcie) Foreground na biały i Background na czarny, podgląd poniżej sugeruje, że wygląda to jak powinno, ale nie zatwierdza się po OK.

 

komentarz 10 kwietnia 2015 przez Ukis Gaduła (4,580 p.)
Piszesz w C/C++ czy batch? Bo zaznaczony masz batch.
komentarz 11 kwietnia 2015 przez niezalogowany
No jasne, nie zwróciłem na to uwagi! Dzięki ;)

Podobne pytania

0 głosów
6 odpowiedzi 1,079 wizyt
pytanie zadane 4 grudnia 2015 w HTML i CSS przez damianlxlx5 Obywatel (1,880 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 5,109 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 278 wizyt
pytanie zadane 28 lutego 2016 w C i C++ przez Pixel040 Gaduła (3,020 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,074 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...