• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy warto aktualizowac system do windowsa 10

Object Storage Arubacloud
+1 głos
590 wizyt
pytanie zadane 23 września 2015 w Systemy operacyjne, programy przez veryhotshark Obywatel (1,620 p.)
Witam czy warto zaktualizować system do windowsa 10 teraz aktualnie mam Windows 8.1 i myślałem czy też do 7 wrócić ale chciałem windowsa 10 żeby z xboksem one oraz czy codeblocks lub notepad++ działają na Windows 10

4 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 23 stycznia 2016 przez Mistrz0000000 Bywalec (2,780 p.)
Poleecam gorąco ;) mam i według mnie lepsza nawet od Legendarnej 7
0 głosów
odpowiedź 23 września 2015 przez mrcnsct Nałogowiec (36,390 p.)

Było wiele tematów o Windows 10: https://forum.pasja-informatyki.pl/search?q=windows+10. Ja jeszcze nie aktalizowałem i nie wiem czy w ogóle będę aktualizował. Po co się spieszyć skoro jest jeszcze dużo czasu na darmową aktualizację?

komentarz 23 września 2015 przez fckueve Dyskutant (9,470 p.)
Mnie najbardziej przekonał argument jedno pikselowych ramek. :D te poprzednie wyglądają strasznie. No do tego czasem używam cortany i nagrywania gier  przez apke do x-boxa bo jest za darmo, spoko jakość i nie obciąża aż tak procka (w porównaniu do innych programów (WIN + G))
komentarz 23 stycznia 2016 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
W ogóle nie ma się co spieszyć. Widząc zachowanie microsoftu i wpychanie wszystkim tego niedopracowanego szajsu na siłę, to okres "darmowej akutalizacji" będzie trwał całe wieki.

@EDIT

Przepraszam za odkop, ale ktoś inny musiał odkopać i mnie zmylił...
0 głosów
odpowiedź 23 stycznia 2016 przez Kamson Gaduła (4,280 p.)
Warto ,działają.
0 głosów
odpowiedź 23 stycznia 2016 przez Patryk Kirszenstein Bywalec (2,400 p.)
Zawsze uważałem że tylko 7 ale obecnie z przyczyn niezależnych odemnie używam w domu 8.1 i stwierdzam że jest słabsza od 7 ALE naprawdę wspaniale się steruje komputerem za pomocą dotyku który jest zdecydowanie ułatwiony. W szkole mam 10 i cóż to naprawdę fajne połączenie 8.1 i 7 jeśli chodzi o sterowanie ale ona jest straszna pod względem wydajności i infiltracji ... Hearthstone na 8.1 w szkole działał mi na Najwyższych i na pełnym okienku a po przejściu na 10 na małym okienku i niskich detalach muszę grać bo tak ścina . Jest ogrom zmian że np mój nauczyciel nie wiedział całą lekcje jak coś zrobić przez zmianę systemu a co za tym idzie i funkcji. Osobiście lepsza od 8.1 Niestety jednak jestem fanboyem 7 i będę się jej trzymał do końca, mniej błędów i lepsza kompatybilność
komentarz 23 stycznia 2016 przez C☺ndzi Stary wyjadacz (12,100 p.)
Niemożliwe, żeby był AŻ tak duży spadek wydajności.
komentarz 23 stycznia 2016 przez Mistrz0000000 Bywalec (2,780 p.)
Mi wydajność skoczyła po przejściu z 7

Podobne pytania

+3 głosów
9 odpowiedzi 1,072 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 553 wizyt
pytanie zadane 5 sierpnia 2015 w Systemy operacyjne, programy przez shou1 Nowicjusz (220 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 3,303 wizyt
pytanie zadane 31 lipca 2015 w Systemy operacyjne, programy przez user125 Początkujący (400 p.)

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...