• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Programowanie w C++ NetBeans

Object Storage Arubacloud
0 głosów
757 wizyt
pytanie zadane 21 września 2015 w C i C++ przez Mateusz Analityk Stary wyjadacz (13,710 p.)

http://zapodaj.net/images/cf2c4b41b64ea.png

 Kompletnie nie ogarniam C++ ale chciałbym się zacząć uczyć no i mam problem z przygotowaniem środowiska programistycznego. Chciałbym programować w NetBeans bo tworzyłem w nim swoją aplikację w PHP. Dlaczego nie rozpoznaje mi std, cstdlib. To chyba są jakieś biblioteki c++.  Skoro to są biblioteki c++ to powinno mi je automatycznie rozpoznawać.

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 21 września 2015 przez Newtonik Gaduła (3,660 p.)
Wydaje mi się że NetBeans nie nadaję sie do C++. Nie posiada podstawowych bibliotek C++. Jeśli chcesz jakieś darmowe środowisko IDE polecam na początek Code::Blocks. Wadą jego jest brak od dawna aktualizacji.
komentarz 21 września 2015 przez Mateusz Analityk Stary wyjadacz (13,710 p.)
Mi przypadł do gustu NetBEans gdy pisałem w PHP z tego powodu że uzupelniał i podkreślał błędy w składni jeśli jest jakiś inny darmowy program to ok qtcreator jeszcze znam.
komentarz 21 września 2015 przez Newtonik Gaduła (3,660 p.)
Code: :Blocks również uzupełnia i podkreśla błędy w składni gdyż C++ jest kompilowany
komentarz 22 września 2015 przez Newtonik Gaduła (3,660 p.)
Zobaczyłem w komentarzu poniżej że uzywasz Linuksa. To Code::Blocks ci nie pojdzie.
0 głosów
odpowiedź 21 września 2015 przez Donelook Nowicjusz (220 p.)
Ściągnij sobie Visual Studio z oficjalnej strony Microsoft. Umiejętność obsługi przyda ssię na przyszłość a dodo tego jest bardzo dobre
komentarz 22 września 2015 przez Mateusz Analityk Stary wyjadacz (13,710 p.)
edycja 22 września 2015 przez Mateusz Analityk
Używam linuksa, sory nie jestem komercyjnym człowiekiem.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 820 wizyt
pytanie zadane 3 sierpnia 2017 w C i C++ przez ChuZZZta Bywalec (2,540 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 73 wizyt
pytanie zadane 18 września 2016 w C i C++ przez 0xf Dyskutant (8,180 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 341 wizyt
pytanie zadane 12 lutego 2021 w Java przez Aleksandra6 Nowicjusz (140 p.)

92,573 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,645 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...