• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

HTML/CSS/JSS/MySQL/PHP - pomoc -rozmowa o staż/praktyki

Object Storage Arubacloud
+3 głosów
1,208 wizyt
pytanie zadane 10 kwietnia 2015 w Offtop przez Dragonet.17 Pasjonat (19,630 p.)
Witam drodzy przyjaciele. Znów przychodzi mi odwołać się do Waszego ogromnego doświadczenia jak i chęci pomocy.
Mianowicie w poniedziałek mam rozmowę o staż, czego mogę się spodziewać.
Jakie pytania, czy zadania będę miał do wykonania.
Jak to u Was wyglądało ?

2 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 10 kwietnia 2015 przez nefil1m Stary wyjadacz (10,690 p.)
Jeśli będą jakieś zadania to zazwyczaj są dość proste, żeby poznać czy masz minimum wiedzy i jak radzisz sobie z rozwiązywaniem problemów. Najważniejsze to nie stresować się i pójść na luzie bo na pewno wypadniesz lepiej niż jak będziesz zestresowany.

Poza tym istnieje szansa, że Twoim rekruterom bardziej będzie zależało na tym kim/jaki jesteś bo chcą wziąć na staż fajnego gościa a nie posępnego mruka.

Także najważniejsze być sobą a wszystko pójdzie gładko. Oczywiście polecam poszukać w sieci jakichś zadań z rozmów o pracę i przejżeć na wszelki wypadek.
komentarz 13 kwietnia 2015 przez Dragonet.17 Pasjonat (19,630 p.)
Dzięki za pomoc, mimo,że dopiero jestem na poziomie podstaw, to jakoś poszło :)
0 głosów
odpowiedź 10 kwietnia 2015 przez AJJ Początkujący (380 p.)

Pamiętaj, że najważniejsze to nie wszystko pamiętać, tylko umieć bardzo szybko to znaleźć. wink

A w temacie praktyk, stażu czy szukaniu doświadczenia to również mam pytanie:

Gdzie najlepiej szukać takich posadek? Może na forum przydałaby się sekcja dla ludzi szukających młodych programistów do jakiś projektów, jestem jednym z nich i szukam doświadczenia, nie jakiś wielkich pieniędzy, lecz zazwyczaj w ogłoszeniach wymaga się już dość dużo... 

komentarz 10 kwietnia 2015 przez nefil1m Stary wyjadacz (10,690 p.)
https://www.facebook.com/groups/1485218891734165/

Tą grupę mogę Ci polecić. Możesz się ogłosić, a nuż? Czasami są też ogłoszenia na staż/praktyki/juniora (grupa tylko dla frontendowców)
komentarz 13 kwietnia 2015 przez Dragonet.17 Pasjonat (19,630 p.)
dzięki za odpowiedź i linka :)

Podobne pytania

+1 głos
0 odpowiedzi 341 wizyt
+1 głos
3 odpowiedzi 393 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 150 wizyt
pytanie zadane 19 października 2022 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez juampi Użytkownik (610 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,554 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...