• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Który smartphone wybrać ? [ankieta]

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
280 wizyt
pytanie zadane 20 września 2015 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Headhunter Gaduła (4,450 p.)
Note I czy Htc 8x ?

Stawiam na wydajność, wygodę użytkowania.
Możliwe odpowiedzi:
Htc 8X (6 głosów, 67%)
Note 1 n7000 (3 głosów, 33%)

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 20 września 2015 przez SebastianGomularz Dyskutant (9,370 p.)
wybrane 20 września 2015 przez Headhunter
 
Najlepsza
Jeżeli wgrasz na Note custom Roma. Dostępny jest andek 5.1.1 to będzie dobre urządzenie. HTC to Windows Phone wiec brak wielu aplikacji
+1 głos
odpowiedź 20 września 2015 przez Patrycjerz Mędrzec (192,340 p.)
komentarz 20 września 2015 przez Headhunter Gaduła (4,450 p.)
Buszowałem po necie chciałem zobbaczyć Wasze opinie ?
komentarz 20 września 2015 przez Patrycjerz Mędrzec (192,340 p.)
Ja zagłosowałem na Samsunga, bo specyfikacyjnie jest ciut lepszy oraz ma Androida, a nie oszukujmy się. Windows Phone został już niejawnie porzucony przez Microsoft. Lepiej nie inwestować w system, który może za jakiś czas nie być wspierany.
komentarz 20 września 2015 przez Headhunter Gaduła (4,450 p.)
ok dzięki za opinie

ale czy note jest równie szybki jak coś na WP?
komentarz 20 września 2015 przez Patrycjerz Mędrzec (192,340 p.)
Moja mama ma Nokię 520 z Windows Phone i telefon, choć ma dość słabe bebechy, jest dość szybki i w proste gry 3D też można pograć. Ale brakuje na niego różnych aplikacji. Jeśli telefon ma ci służyć głównie jako "telefon", to Windows Phone może być całkiem niezłym rozwiązaniem, bo Android potrafi chrupnąć...

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 251 wizyt
pytanie zadane 4 lipca 2015 w HTML i CSS przez Kamil Stoksik Początkujący (490 p.)
+5 głosów
19 odpowiedzi 1,020 wizyt
+1 głos
2 odpowiedzi 1,231 wizyt

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,087 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...