• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Własny blog!

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
778 wizyt
pytanie zadane 19 września 2015 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez niezalogowany
Cześć, od jakiegoś czasu chodzi mi pogłowie żeby założyć swojego blog'a....i tu zaczyna się broblem ponieważ raczej nie mam środków na własnych hosting itp. sprawdzałem różne strony z możliwością prowadzenia swojego bloga za darmo itp. ale wole się zapytać was czy znacie jakieś tego typu strony i czy w ogóle jakąś polecacie.

4 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 19 września 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)
wybrane 19 września 2015
 
Najlepsza

Albo darmowy hosting np. cba.pl czy hostinger.pl albo druga opcja skorzystanie z czegoś w stylu http://www.blogger.com/ gdzie można za darmo prowadzić bloga. W przypadku opcji drugiej jest to wygodne, ale jednak nie masz pełnej kontroli nad tą stroną bo jest ona gdzieś tam na serwerach Google a ty tylko zarządzasz nią przez panel administracyjny i piszesz sobie wpisy. Ja osobiście stawiałbym jednak na hosting, bo jakieś pojęcie o stronach mam i wolałbym mieć hosting na którym mogę zrobić wszystko tak jak mam ochotę, a nie tak jak narzuci Blogger ale to już Twoja decyzja.

Chyba, że jednak znalazłbyś jakieś środki na płatny hosting - polecam hekko.pl, najtańszy za 50zł/rok no to już masz pełną dowolność i robisz co chcesz ;)

komentarz 21 września 2015 przez Ehlert Ekspert (212,630 p.)

Hostinger mnie zawiódł. frown Po pewnym czasie nie mogę się zalogować. no

+1 głos
odpowiedź 20 września 2015 przez RadoszSzymon Obywatel (1,570 p.)
Powiem szczerze, że gdy założyłem bloga to motywacja do nauki poszła mocno do góry. Warto wydać pieniądze na domene/hosting i zacząć się bawić, eksperymentować, robić wszystko po swojemu, stworzyć swój poligon doświadczalny. Hostinger jest na tyle dobry, że przy darmowym hostingu nie masz reklam w porównaniu do cba. Ja moge szczerze polecić zenbox, mam pytanie i w każdej chwili jest ktoś kto szybko pomoże.
komentarz 20 września 2015 przez Boshi VIP (100,240 p.)
A co ma hosting do nauki programowania? równie dobrze można na localu się bawić...
komentarz 21 września 2015 przez RadoszSzymon Obywatel (1,570 p.)
Oczywiście, że można i tak robiłem wcześniej. Na początku zabawy na hostingu nie wiedziałem nawet jak poruszać się po koncie, w jakim folderze przechowywać pliki itp. Na serwerze lokalnym raczej nie ma z tym problemów.
0 głosów
odpowiedź 19 września 2015 przez Anonim Mądrala (6,000 p.)
Polecam hostinger.pl, korzystam i jest spoko, nie ma reklamy.
0 głosów
odpowiedź 20 września 2015 przez Wojtek Wiedeński Bywalec (2,460 p.)
Kolego widząc Twój zapał do nauki chciałbym CI oferować darmowe konto hostingowe :-) Odezwij się na priv. Mam konto resellera, a więc użyczę Ci odrobinę swojej przestrzeni dyskowej :-)

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 234 wizyt
pytanie zadane 17 lutego 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Być Informatykiem Początkujący (280 p.)
+2 głosów
2 odpowiedzi 469 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 131 wizyt
pytanie zadane 1 września 2020 w HTML i CSS przez Bakkit Dyskutant (7,600 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...