• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak najszybciej wykonać taką stronę?

Object Storage Arubacloud
+2 głosów
320 wizyt
pytanie zadane 19 września 2015 w JavaScript przez tirex Gaduła (4,430 p.)

5 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 19 września 2015 przez Muminek Dyskutant (8,650 p.)
Ta strona jest wykonana na cms do blogów - wordpress. Autor albo sam napisał jakaś wtyczke, albo zastosował gotową stąd taki wygląd. Musisz poszukać, posprawdzać to co Ci będzie pasowało. W źródle strony można było dotrzeć do informacji, że użyty szablon to SignUp (http://themeforest.net/item/signup-portfolio-photography-theme/8245590).

Reszta należy do Ciebie :)
+1 głos
odpowiedź 19 września 2015 przez Adrian1999 Nałogowiec (34,570 p.)
Szybkość jest pojęciem abstrakcyjnym. Jeżeli chcesz wykonać taką stronę jak najdokładniej, i jak najszybciej ( ofc chodzi mi o szybkość wraz z jakością czyli 100% wysiłku ) zrób wszystko po kolei i starannie. 1. Projekt 2. Layout Szablonik, narysowany na kartce 3. Okoduj go w html/css 4. Skrypty. Nie płąci się za prędkość a za jakość ;)
komentarz 19 września 2015 przez tirex Gaduła (4,430 p.)
:)

 

Adrian a powiedz mi ten slider na głównej stronie to znasz moze taki plugin jquery?

Przechodzenie na druą stronę jak teki płynne,to jakis skrypt?:)
+1 głos
odpowiedź 19 września 2015 przez event15 Szeryf (93,790 p.)
A ja tam dałem +1 za fajną dziewczynę :)

Co do strony. Nie powala ona. Poza zdjęciami. :)

Żeby szybko ją zrobić, trzeba umieć jQuery np. no i HTML/CSS.
komentarz 19 września 2015 przez tirex Gaduła (4,430 p.)
html i css ogarniam.plugin z jquery dołąćze i zmienie.To jakis typ karuzeli,tylko jaki:)?
0 głosów
odpowiedź 19 września 2015 przez tirex Gaduła (4,430 p.)
kurczaki...a znacie cos tego typu tyle ze za free?:)
komentarz 20 września 2015 przez Czort Nałogowiec (32,500 p.)
W jakim sensie za free? Wordpress jest przecież darmowy.
komentarz 20 września 2015 przez tirex Gaduła (4,430 p.)
Wordpress tak.ale motywy są płatne niektóre.Akurat ten co ja potrzebuje jest płatny.
0 głosów
odpowiedź 19 września 2015 przez Rogargol Pasjonat (16,600 p.)
Na poczatek musiałbyś wyglądać jak atrakcyjna dziewczyna. Mysle ze to nie bedzie latwe zadanie, zwroc uwage ze rozmiar jej stanika to 65D, wiec sam biust to spore wyzwanie. Jak uda Ci się osiągnąć taki wygląd, to poźniej już tylko pare sesji zdjęciowych, a nastepnie musialbys wydać pare stów dla projektanta stron internetowych, zeby Ci zrobil cos podobnego.

Trzymam kciuki zeby sie udalo!
komentarz 19 września 2015 przez tirex Gaduła (4,430 p.)
Dawno się tak dobrze nie uśmiałem.Dowcip roku Rogargol.

Ze ci się chciało tyle pisac.
komentarz 19 września 2015 przez Rogargol Pasjonat (16,600 p.)
Wybacz, na kacu zawsze mam glupie poczucie humoru. Bez obrazy, nie mialem na celu wysmiac Ciebie czy cos w tym stylu, juz nie spamuje. Powodzenia w projektowaniu stron :)
komentarz 19 września 2015 przez tirex Gaduła (4,430 p.)
Tak na przyszłość najpierw myśl  a potem rób;]

Widzę,ze u Ciebie to jest odwrotnie;).

 

Dzięki

Podobne pytania

+4 głosów
1 odpowiedź 1,129 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 196 wizyt
pytanie zadane 9 lipca 2020 w JavaScript przez Bakkit Dyskutant (7,600 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 939 wizyt
pytanie zadane 24 lipca 2018 w JavaScript przez WrdSaint Nowicjusz (120 p.)

92,536 zapytań

141,377 odpowiedzi

319,452 komentarzy

61,920 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...