Cześć, znalazłem ostatnio mój stary tablet który ma chyba z 7 lat kruger&matz eagle 805 nie pamiętałem do niego hasła więc zrestartowałem go do ustawień fabrycznych ale żeby go skonfigurować potrzebuję zalogować się na konto google na które był on zalogowany wcześniej a nie posiadam już dostępu do tego konta. Czy jest jakaś możliwość ominięcia tego i czy polecacie jakieś inne lekkie systemy operacyjne czy zostać przy tym androidzie bo swoją specyfikacją nie powala.