• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

"nie można odczytać z dysku..." Windows 7

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,344 wizyt
pytanie zadane 14 września 2015 w Systemy operacyjne, programy przez inny_sub Obywatel (1,120 p.)
Od hmm 3 dni Steam wywalał mi błąd "nie możne zapisać w katalogu inicjacji" przy uruchomieniu systemu, ale to olewałem do dziś gdy chciałem w coś pograć..
Okazuje się że nic nic co jest na dysku D:/ nie mogę ruszyć! (edytować/przesuwać/usuwać/wrzucać), wywala błąd "Nie można odczytać z pliku lub z dysku źródłowego" ! Ogólnie jestem przerażony, bo boje się o ogromną utratę danych... Chociaż może nie jest tak źle, bo wszystkie katalogi, pliki itp nadal się wyświetlają, ale nic z nimi nie można zrobić :(

Ratunku! :D

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 14 września 2015 przez rquadratis Użytkownik (960 p.)
wybrane 14 września 2015 przez inny_sub

Najlepsza
komentarz 14 września 2015 przez inny_sub Obywatel (1,120 p.)
Przeskanowałem I działa! Dziękuję!

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 384 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 161 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 358 wizyt

92,762 zapytań

141,685 odpowiedzi

320,496 komentarzy

62,105 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...