• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

mogli byście wyłączyć adBlocka? [ankieta]

VPS Starter Arubacloud
+4 głosów
753 wizyt
pytanie zadane 13 września 2015 w Sprawy forum przez niezalogowany
Jest to świetne forum w temacie programowania i nie tylko A pan Mirosław poświęca dużo czasu i pracy na kanał i inne projekty więc myślę że możemy mu się odwdzięczyć za świetną prace i wylączyć adBlocka na tej stronie

 

reklamy naprawde nie wkurzają to raptem górna i dolna stopka :D

 

wyłączycie AdBlocka?
Możliwe odpowiedzi:
TAK (46 głosów, 69%)
NIE (21 głosów, 31%)

12 odpowiedzi

+4 głosów
odpowiedź 13 września 2015 przez Dorion300 Szeryf (90,250 p.)
edycja 14 września 2015 przez Dorion300
Nie, nie wyłączył bym. Wolę bezpośrednio dać 10zł (w sumie to nawet z chęcią) niż oglądać zbędny syf.
+3 głosów
odpowiedź 13 września 2015 przez Patrycjerz Mędrzec (192,340 p.)

Dodaj jeszcze opcję "nie mam AdBlocka", bo nie mogę się odnaleźć smiley

PS: A nie było przypadkiem bardzo podobnego tematu na tym forum?

komentarz 13 września 2015 przez niezalogowany
Była dyskusja na temat ,,Czy używacie AdBlocka? Czy rzeczywiście jest potrzebny?" czy jakoś tak ;)
+2 głosów
odpowiedź 13 września 2015 przez rquadratis Użytkownik (960 p.)
Zapominam, że go posiadam. Wyłączony.
+2 głosów
odpowiedź 13 września 2015 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Nie mógłbym bym.
komentarz 14 września 2015 przez Eimens Maniak (69,240 p.)
Zgadzam się z panem wyżej :D
+2 głosów
odpowiedź 14 września 2015 przez Strategiusz Dyskutant (9,220 p.)
A to że oglądam je, ale nie klikam, to coś daje?
+1 głos
odpowiedź 13 września 2015 przez Pascal Bywalec (2,720 p.)
Osobiście wyłączyłem tutaj adblocka dawno temu :)
+1 głos
odpowiedź 13 września 2015 przez 0e85dc6eaf Dyskutant (8,840 p.)
Z tego forum korzystam z przeglądarki androida, która niby ma możliwość blokowania reklam, ale nie działa, więc nie mam czego wyłączać (dałem NIE)
+1 głos
odpowiedź 14 września 2015 przez Dominik Lange Obywatel (1,700 p.)
Jeśli na stronie ktoś wyświetla prośbę, żebym wyłączył adb na danej stronie, to z reguły wyłączam, chyba że ktoś konkretnie przesadza z reklamami. Zwykle nie pamiętam, że mam AdBlocka, nawet nie ja go zainstalowałem na komputerze, z którego korzystam :). Na tym forum mogę wyłączyć :)
0 głosów
odpowiedź 14 września 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Ja z chcęcią wspomógłbym Pana Mirka, ale wolę to zrobić, bezpośrednio przelewając jakąś drobną sumkę na Jego konto bankowe. Na pewno lepsze to niż oglądanie idiotycznych "reklam" wyborczych znanej wszystkim dobrze partii.
komentarz 14 września 2015 przez efiku Szeryf (75,160 p.)
Też włączyłem i nie wyłącze. Czytam komentarze i tematy i patrze reklamuje się jakas partia i myślę sobie WTF, a więc to tak wyglądają Internety z reklamami ;d
komentarz 14 września 2015 przez Ehlert Ekspert (212,630 p.)

Kulturalnie pragnę stwierdzić iż reklamy są kosztem korzystania z internetu. Na tej stronie są świetie upakowane, niepływające. A co do AdBlock'a to można to tylko nazwać no sorry... Trochę tym polskim cebularstwem. wink

komentarz 14 września 2015 przez efiku Szeryf (75,160 p.)

Mi już wystarcza, że płacę 40 zł za neostrade, abym mógł korzystać z Internetu wink

W miejscach gdzie jest okej, to dodaje filtr.

Zablokowałem sobie tu tylko reklamę na górze strony.

Adblok nie zystałby takiej popularności gdyby nie bardzo denerwujące reklamy na większości stron w  w PL Internecie. Klikasz  "X" i wyskakuje 10 okienek itd. ( no tak polskie cebulactwo... )

Już wolałbym przelać 10zł na konto ;-)

komentarz 14 września 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Ehlert i ja to sobie cenię, ale co mi to da, skoro w te reklamy nie kliknę? Tym bardziej nie chcę żadnych politycznych reklam, które google czy co tutaj są za reklamy mi proponuje(Czyli idiotyczna kampania wyborcza złodziei).
komentarz 14 września 2015 przez Ehlert Ekspert (212,630 p.)

To każdego indywidualna sprawa. smiley

0 głosów
odpowiedź 14 września 2015 przez mrcnsct Nałogowiec (36,390 p.)
Od dawna mam dodane do wykluczeń.
0 głosów
odpowiedź 26 września 2015 przez katolik6 Dyskutant (8,140 p.)
o, dzięki za przypomnienie, dodam do wyjątków.
0 głosów
odpowiedź 26 września 2015 przez kmieciak_m Mądrala (7,450 p.)

Fajnie, że zwróciłeś na to uwagę,smiley korzytam z adblocka wszędzie gdzie się da, a są strony które dają za darmo tyle kontentu, że przynajmniej nazleżałoby wyłączyć adblocka w ramach skromnego podziękowania dla twórcy.

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 401 wizyt
0 głosów
5 odpowiedzi 3,625 wizyt
+4 głosów
5 odpowiedzi 569 wizyt
pytanie zadane 12 kwietnia 2015 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Oportunista Nowicjusz (160 p.)

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...