• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Espruino - gdzie kupię?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
510 wizyt
pytanie zadane 13 września 2015 w JavaScript przez damianmisztal Gaduła (4,730 p.)
Witam szukałem na googlach ale nic nie znalazłem. Czy może ktoś z szanownego państwa orientuję się gdzie w Polsce mogę kupić espruino? Chodzi mi o cały zestwa ze stacją i kilkoma mikrokontrolerami.

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 15 września 2015 przez dawidu00 Obywatel (1,010 p.)
Witam , muszę kolegę pocieszyć jestem elektronikiem i znam kilkach można by powiedzieć polskich hurtowni i nie ma nigdzie tego. Wsumie mnie to też  zaciekawiło bo mam złe nawyki po Java i trudno mi się pisze na AVR i PIC a Arduino to ... :)
komentarz 15 września 2015 przez damianmisztal Gaduła (4,730 p.)
Czyli pozostaje zamawianie prosto od producenata, czyli trzeba dobrze się zastanowić co by  się chciało, żeby potem nie domawiać jakiejś małej pierdułki.
komentarz 15 września 2015 przez dawidu00 Obywatel (1,010 p.)
edycja 15 września 2015 przez dawidu00
No. Ja mam już o tyle łatwiej, że starczył by mi sam board :) Bo mam tyle różnych modółów że to masakra. No sama cena nie jest aż taka straszna tylko przesyłka i jak to czasem bywa jakieś cło ?

 

P.S Z tego co widziałem Adafruit ma te boardy a sklep Kamami jest ich dystrybutorem może napisz do nich maila może dla klienta sprowadzą. Taka mała sugestia
0 głosów
odpowiedź 15 września 2015 przez niezalogowany
Serio nie polecam ci avr

arduino to świetny mikrokontroler

tu masz zestaw z częściami i samym arduino: http://botland.com.pl/zestawy-startowe-dla-arduino/3795-starterkit-elektro-przewodnik-z-modulem-arduino-leonardo-box.html

 

a jak bardzo chcesz wifi tu masz samo esp8266 za 19 zł :D http://botland.com.pl/moduly-wifi/2972-modul-wifi-esp-01-esp8266-3-gpio-pcb-antena.html
komentarz 15 września 2015 przez damianmisztal Gaduła (4,730 p.)
Ale możesz powiedzieć dlaczego nie? Mnie strasznie przekonuje fakt pisania w JS
komentarz 16 września 2015 przez niezalogowany
jest o wiele prościej i masz więcej kompatybilnego sprzętu ze świetnymi bibliotekami

nauczysz się więcej w krutszym czasie
komentarz 16 września 2015 przez damianmisztal Gaduła (4,730 p.)
No ok, ale przecież większość tego sprzętu z andruino mogę wpiąć pod espruino
komentarz 16 września 2015 przez niezalogowany
większość nie wszystkie większość i poza tym język c jest fajniejszy
komentarz 17 września 2015 przez damianmisztal Gaduła (4,730 p.)
znaczy co do języka programowania to uważam, że nie ma "fajniejszy" czy "gorszy" każdy ma swoje gusta i język, który dla niego jest bardziej przystępny
0 głosów
odpowiedź 16 września 2015 przez WWOTEX Mądrala (6,200 p.)
takie rzeczy to raczej tylko wysyłkowo... w polsce przemysł elektroniczny jest na niskim poziomie...

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 270 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 280 wizyt
pytanie zadane 9 marca 2023 w Mikrokontrolery przez MacieKap Bywalec (2,400 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 210 wizyt

92,566 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,614 komentarzy

61,952 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...