Dzień dobry miał ktos problem z polaczeniem z 2960 si? sterowoniki sa aktualne 3.8.43.0 i kabel orginalny cisco. parametry portu w menadzerze jak w putty takie same. jest to com4 i zmianna portu nie pomaga za kazdym razem jest nie mozna otworzyc polaczenia z com4 lub innym ... nie mozna otowrzyc portu szeregowego.