• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Błąd podczas wysyłania formularza w aplikacji Spring z Cassandra.

Object Storage Arubacloud
+1 głos
108 wizyt
pytanie zadane 13 maja w Java przez Wojo772233 Początkujący (420 p.)
edycja 13 maja przez Wojo772233

Witam. Tworzę aplikację Spring z wykorzystaniem bazy danych Cassandra. Nie wiem dlaczego po wysłaniu formularza z informacjami o Taco, pisze: (edit: Dodałem w komentarzu link do plików projektu ) 

komentarz 13 maja przez Wiciorny Ekspert (273,850 p.)
Bez kodu to nawet Góra z Górą się nie zejdzie.
komentarz 14 maja przez Ehlert Ekspert (213,150 p.)
Pytanie: jaki był driver który sprawił że padł wybór na Cassandrę?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 13 maja przez Panelinio Dyskutant (7,650 p.)
Nie może skonwertować typu przesłanych informacji z formularza. Może popełniłeś literówkę, ale źle podpiąłeś typ informacji? Podałbyś proszę swój kod?
komentarz 13 maja przez Wojo772233 Początkujący (420 p.)

Jest sporo klas w moim kodzie, którą życzyłbyś sobie abym wysłał?: 

package tacos:
Ingredient.java, IngredientUDT.java, Taco.java, TacoCloudApplication.java, TacoOrder.java, TacoUDRUtils.java (plik z konwersjami na klasy ..UDT), TacoUDT.java

package tacos.data:

IngredientRepository.java, OrderRepository.java, StringToIngredientConverter.java

package tacos.web:

DesignTacoController.java, IngredientByIdConverter.java, OrderController.java, WebConfig.java

edycja 13 maja przez Wojo772233
komentarz 13 maja przez Panelinio Dyskutant (7,650 p.)

Jest sporo klas w moim kodzie, którą życzyłbyś sobie abym wysłał?: 

Wiesz, bardziej mi chodziło o podesłanie kodu zależnego od przypisania typu zmiennych/walidacji tych zmiennych. Fragmenty kodu wstawić możesz przez bloczek kodu:

HelloWorld('Print')

Pobierasz składniki z jakiegoś zdalnego repo. Stawiałbym na pliki Ingredient.java i przypisanie zmiennych w nim. Albo Convetery mają jakiś błąd. Masz dostęp do logów?

W konsoli w Eclipse nie pojawia się informacja o tym że próbuję wysłać formularz. Wyżej wysłałem link do repozytorium.
1
komentarz 13 maja przez Panelinio Dyskutant (7,650 p.)
Czyli tak jak pisałem - walidacja. Pewnie program odczytuje dwa różne typy plików - inny z repo, z którego bierzesz dane, a inny podany przez usera.

Jeśli to zadanie jest z poradnika (wnioskuję po pisaniu komentarzy raz po angielsku a raz po polsku) to zerknij czy nie jest gdzieś wspomniane o typach zmiennych.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 471 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 705 wizyt
pytanie zadane 15 marca 2017 w Java przez Swierzak Użytkownik (690 p.)

92,762 zapytań

141,686 odpowiedzi

320,499 komentarzy

62,106 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...