• Najnowsze pytania
 • Bez odpowiedzi
 • Zadaj pytanie
 • Kategorie
 • Tagi
 • Zdobyte punkty
 • Ekipa ninja
 • IRC
 • FAQ
 • Regulamin
 • Książki warte uwagi

Własny szablon w czym ?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
119 wizyt
pytanie zadane 19 lutego w Systemy CMS przez pigi98 Nowicjusz (190 p.)
Witam szukam po necie jakichś poradników dotyczących tworzenia szablonu do wordpressa ale nie mogę nic konkretnego znaleźć,  na yt znalazłem jakiś kurs w Photoshopie jak gościu robił albo drugi robił w Wordzie chyba , i mam takie pytanie jak to się powinno robić bo motyw odpowiada za rozmieszczenie tak ? Bo utworzyłem sobie swój motyw i jakieś tam menu ale ono jest w pionie kurcze a chciałbym w poziomie ale mniejsza o to jak zacząć tworzyc styl do strony ?
komentarz 19 lutego przez Piotrek2713 Mądrala (5,500 p.)
Twoje pytanie wydaje się być zbyt chaotyczne. Napisz na spokojnie co masz na myśli

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 19 lutego przez AnimaVillis Stary wyjadacz (11,950 p.)

Pozwoliłem sobie zapytać ChatGPT o co Ci chodzi bo z pisaniem to masz chyba mało wspólnego.

Tworzenie szablonu WordPressa może być wyzwaniem, ale istnieje wiele dostępnych zasobów online, które mogą Ci pomóc zrozumieć proces i nauczyć się tworzyć szablony. Oto kilka kroków, które mogą Ci pomóc zacząć:

 1. Zacznij od nauki podstaw HTML i CSS: Podstawowa wiedza na temat struktury HTML i stylowania CSS będzie kluczowa do tworzenia szablonu WordPressa. Możesz znaleźć wiele darmowych zasobów online, takich jak kursy na stronach edukacyjnych, tutoriale na YouTube itp.

 2. Zdobądź wiedzę na temat WordPressa: Zanim przystąpisz do tworzenia szablonu, ważne jest, aby zrozumieć jak działa WordPress i jakie są jego główne funkcje. Możesz znaleźć darmowe kursy online, poradniki na stronach WordPressa oraz wiele materiałów wideo na YouTube.

 3. Zapoznaj się z hierarchią tematów WordPressa: Tematy WordPressa składają się z różnych plików, takich jak pliki szablonów, style CSS, pliki funkcji itp. Zrozumienie hierarchii tych plików jest kluczowe do efektywnego tworzenia szablonu. Możesz znaleźć dokładne informacje na ten temat w oficjalnej dokumentacji WordPressa.

 4. Użyj gotowych szablonów jako punktu wyjścia: Jeśli dopiero zaczynasz, może być pomocne korzystanie z gotowych szablonów jako punktu wyjścia. Możesz znaleźć darmowe i płatne szablony na różnych stronach internetowych, takich jak ThemeForest, WordPress.org, czy GitHub.

 5. Rozwijaj swoje umiejętności: Tworzenie szablonów WordPressa to proces ciągłego uczenia się. Im więcej praktyki i doświadczenia zdobędziesz, tym lepiej będziesz w stanie tworzyć zaawansowane szablony.

Jeśli chodzi o Twoje konkretne pytanie dotyczące rozmieszczenia menu, tak, motyw WordPressa odpowiada za rozmieszczenie elementów na stronie, w tym menu. Aby zmienić orientację menu z pionowej na poziomą, będziesz musiał dostosować odpowiednie style CSS w swoim szablonie. Możesz to zrobić, edytując odpowiedni kod CSS lub korzystając z narzędzi do dostosowywania motywów dostępnych w panelu WordPressa.

W razie potrzeby, mogę również udzielić Ci więcej konkretnych wskazówek lub odpowiedzi na pytania dotyczące tworzenia szablonu WordPressa.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 151 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 154 wizyt
pytanie zadane 6 maja 2023 w Ogłoszenia, zlecenia przez renegat Obywatel (1,020 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 133 wizyt
pytanie zadane 10 marca 2023 w Ogłoszenia, zlecenia przez renegat Obywatel (1,020 p.)

92,662 zapytań

141,557 odpowiedzi

320,002 komentarzy

62,029 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...