• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

opcja przypnij post na forum

+2 głosów
315 wizyt
pytanie zadane 11 września 2015 w Sprawy forum przez event15 Szeryf (94,280 p.)
Przydałaby się taka opcja. Albo zakładka na górze, bądź gdzieś w FAQ. Aby te bardziej wartościowe posty były gdzieś w jednym miejscu.

Później możnaby łatwo podlinkowywać.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 11 września 2015 przez Patrycjerz Mędrzec (192,460 p.)
Ja nie widzę zbytnio sensu w tym pomyśle. Niby jakie posty miałyby się znajdować w tej zakładcę/FAQ? O jakiej tematyce? Moim zdaniem nie trzyma się to kupy. Od tego jest wyszukiwarka, która bardzo dobrze działa. Także kiedyś widziałem, że Pan Mirek zakotwiczył raz swój post o ankiecie na temat forum, więc to rozwiązanie było już używane.
1
komentarz 11 września 2015 przez event15 Szeryf (94,280 p.)
Właśnie najczęściej wyszukiwane posty.

Chociaż z tego co zauwazyłem to tutaj mało kto wie, co to jest wyszukiwarka. Nawet jak piszą nowy post, to wyświetla im się kilka tematów podobnych do ich. Dziś np. był post o losowaniu niepowtarzanych elementów - 4 razy rozwiązany na tym forum.
1
komentarz 11 września 2015 przez Patrycjerz Mędrzec (192,460 p.)

To jeszcze nic w porówaniu do sytuacji, w której pytania o tej samej tematyce (nie mogę sobie jakoś przypomnieć, czego dotyczyły) były zadane w odstępie ok. jednej godziny, więc oba były widoczne na stronie głównej, ale przecież nowicjusz woli od razu napisać pytanie na tematy, które można łatwo sprawdzić w Sieci, niż męczyć się z wyszukiwarką, bo po co? No cóż... niektórym to nawet wyszukiwarka przyklejona przed oczyma nic nie pomoże sad

Podobne pytania

+25 głosów
7 odpowiedzi 924 wizyt
pytanie zadane 28 sierpnia 2015 w Sprawy forum przez Comandeer Guru (573,240 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 191 wizyt
pytanie zadane 1 listopada 2018 w Sprawy forum przez marcin99b Maniak (74,610 p.)
+3 głosów
8 odpowiedzi 277 wizyt
pytanie zadane 4 sierpnia 2020 w Offtop przez niezalogowany

89,127 zapytań

137,728 odpowiedzi

307,725 komentarzy

59,179 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Sklep oferujący ćwiczenia JavaScript, PHP, rozmowy rekrutacyjne dla programistów i inne materiały

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...