• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

TEB szkoła policealna GDYNIA Technik programista

Object Storage Arubacloud
0 głosów
188 wizyt
pytanie zadane 7 października 2023 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez choinka765 Początkujący (300 p.)
Hejka. Czy są tu jakieś osoby po kursie w TEB w Gdyni lub może ktoś z Was naucza w TEBie i chciałby podzielić się opinią o kierunku Technik Programista itp? Myślę nad zapisaniu się do tej szkoły, ale w Internecie są różne opinie, choć niekoniecznie dotyczące konkretnie szkoły w Gdyni. Stąd mam mentlik w głowie czy warto.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 8 października 2023 przez mcwe8x Początkujący (460 p.)
Uczyłem się w Technikum w Katowicach na kierunku technik informatyk. Szkoła ma luźne podejście do wszystkiego (czasami za luźne) u nas w Katowicach byli fajni nauczyciele do zajęć zawodowych, którzy w większości potrafili Cię nauczyć. Natomiast jeżeli chodzi o przedmioty ogólne to była to porażka wywalone na całego.
0 głosów
odpowiedź 8 października 2023 przez Visual Studio Kot Bywalec (2,550 p.)
Najlepiej, gdy osobiście zweryfikujesz, kto jest tam nauczycielem i jak długo pracuje w tej placówce. Dodatkowo, warto porozmawiać z osobami, które już tam się uczyły lub uczą, ponieważ każda placówka ma swoją własną historię i charakter. Warto również pamiętać, że TEB to prywatna placówka, która funkcjonuje jak każda inna firma i musi generować zyski.

Teraz zdefiniujmy, czym dla ciebie jest "bycie zadowolonym". Czy chodzi o to, jak nauczyciele będą cię traktować, czy może bardziej zależy ci na treściach i przekazach, które otrzymasz? Jeśli interesuje cię luźniejsze podejście do nauki, to zazwyczaj takie podejście można znaleźć w każdej prywatnej placówce, której jesteś klientem. Co do pozostałych aspektów, warto porozmawiać z ludźmi z tej placówki lub ich otoczenia, aby uzyskać więcej informacji.
komentarz 9 października 2023 przez choinka765 Początkujący (300 p.)
Chodziło mi o zadowolenie ze względu na poziom treści przekazywanych na zajęciach oraz ilości nauczanego materiału. Trudno jest znaleźć kontakt z osobami, które skończyły ten kierunek. Dlatego odezwałam się tutaj. Jednak pozostaje mi samodzielne zweryfikowanie czy moje wątpliwości są zasadne.

Podobne pytania

–1 głos
1 odpowiedź 1,332 wizyt
pytanie zadane 28 października 2021 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Mikolajlt Nowicjusz (220 p.)
+1 głos
0 odpowiedzi 997 wizyt
pytanie zadane 9 lutego 2021 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez LEPA Nowicjusz (130 p.)

92,654 zapytań

141,543 odpowiedzi

319,952 komentarzy

62,022 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...