• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Samo zapełniający się dysk.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
316 wizyt
pytanie zadane 6 czerwca 2023 w Sprzęt komputerowy przez Spidi09 Nowicjusz (120 p.)
Cześć, mam pewien problem z pamięcią w moim laptopie ostatnio zobaczyłem, że mam wolne około 56 GB pamięci więc postanowiłem pousuwać parę niepotrzebnych plików i zwolniłem w ten sposób około 15 GB lecz następnego dnia wieczorem po skończeniu grania zobaczyłem, że około 58 GB pamięci mimo, że nic nie pobierałem. Żyłem z tym pare dni ale zobaczyłem, że mam wolne 50 GB więc postanowiłem pobrać program CCleaner i faktycznie trochę pomogło mam teraz 54 GB wolnego miejsca ale problem nie został rozwiązany w pełni, dlatego piszę tu aby zapytać się czy ktoś ma jakiś pomył jak to rozwiązać lub powód tego problemu.
komentarz 7 czerwca 2023 przez VBService Ekspert (252,740 p.)

BTW, w raporcie masz widok, które aplikacje i jakiej wielkości tworzą pliki

3 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 7 czerwca 2023 przez SzkolnyAdmin Szeryf (86,360 p.)
Na bieżąco tworzą się punkty przywracania po nawet kilka GB, zapełnia chache przeglądarek, pliki tymczasowe pozostają w swoich katalogach, itp. Windows to chomik. Regularnie skanuj "czyścicielem" jak ci zależy na wolnym miejscu. Pomyśl o odinstalowaniu nieużywanych aplikacji.
0 głosów
odpowiedź 7 czerwca 2023 przez Kaleron Bywalec (2,840 p.)
A nie masz czasem Avasta?
0 głosów
odpowiedź 8 czerwca 2023 przez Kaminskpm Nowicjusz (140 p.)
Ja stosowałem też odkurzacz. Programik który świtanie czyścił śmieci na dysku.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 103 wizyt
pytanie zadane 29 lutego w Sprzęt komputerowy przez ozi Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 568 wizyt
pytanie zadane 15 stycznia 2019 w Sprzęt komputerowy przez EdeX Mądrala (5,110 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 253 wizyt
pytanie zadane 7 stycznia 2018 w Sprzęt komputerowy przez minko12 Nowicjusz (120 p.)

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,523 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...