• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Spadki fps w grach

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
119 wizyt
pytanie zadane 15 maja 2023 w Sprzęt komputerowy przez mano1920 Nowicjusz (120 p.)

Witam serdecznie jak w temacie chodzi o gre League of Legends i nie tylko komputer za ok 5tys kupiony na początku tego roku moje podzespoły niżej, nie wiem co jest problemem czy jakies ustawienia w grafice czy co System operacyjny windows 11. Pozdrawiam. Producent kart graficznej ZotacGaming ( pamięć 8gb).

 

 

komentarz 15 maja 2023 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)
to wina gry i ich optymalizacji nic nie poradzisz.
Albo masz niekompatybilne podzespoły, temperatury za wysokie i tak naprawdę wykorzystujesz 30% karty bo ogranicza ja cos innego  np. płyta główna, procek, temp. itd.

Btw. jesteś pewny, że twój monitor po kablu ogarnia taką karte? :) a nie przełącza Ci na karte zintegrowana ?
1
komentarz 16 maja 2023 przez Toxc Mądrala (7,060 p.)

Btw. jesteś pewny, że twój monitor po kablu ogarnia taką karte? :) a nie przełącza Ci na karte zintegrowana ?

RTX 3060 w Full hd sobie spokojnie poradzi cheeky .i5 10400F nie ma zintegrowanej karty .i5 10400 ma Intel® UHD Graphics 630 smiley

komentarz 16 maja 2023 przez mano1920 Nowicjusz (120 p.)
Więc co może być powodem? Rozmawiałem z znajomym mówił że wina Windowsa ze zrobiłem aktualizacje do 11 jest to możliwe?
komentarz 16 maja 2023 przez Toxc Mądrala (7,060 p.)
Zrób aktualizacje systemu i zainstaluj najnowsze sterowniki do karty graficznej ( 531.79).
komentarz 17 maja 2023 przez mano1920 Nowicjusz (120 p.)
wszystko zaktualizowane jak i sterowniki również
komentarz 22 maja 2023 przez Pawel1995 Gaduła (3,810 p.)
Może to nie jest odpowiedź na twoje pytanie ale:

Ja gram z dużo gorszym laptopem od ciebie w lola, na po prostu niższych detalach.

Może się warto zastanowić czy po prostu ich nie obniżyć detali, i grać. Niż mieć grafikę jak z filmu, ale zawieszać gre.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 182 wizyt
pytanie zadane 22 lipca 2020 w Systemy operacyjne, programy przez Piotr Piotr Nowicjusz (200 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 325 wizyt
pytanie zadane 29 kwietnia 2020 w Sprzęt komputerowy przez D4VE Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 665 wizyt
pytanie zadane 2 stycznia 2019 w Sprzęt komputerowy przez Ku Sio Nowicjusz (120 p.)

92,454 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...