• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Ocena strony pod wordpress

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
382 wizyt
pytanie zadane 8 września 2015 w Nasze projekty przez iwan9449 Pasjonat (20,810 p.)
Witam, jakiś czas temu prosiłem o opinię na temat wykonanej przeze mnie strony. Dziś proszę o ocenę gotowej już strony opartej o system cms wordpress. Jest to moja pierwsza strona zbudowana pod system wordpress, z własnym, wykonanym od podstaw motywem. Bardzo proszę o wasze opinie!

www.ilift.net.pl

Pozdrawiam!

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 9 września 2015 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Jest przejrzysta, wygląda dość ładnie, ale nie wyróżnia się niczym konkretnym...   Takich stron o  podobnym gridzie są tysiące. Na górze menu, pod nim jebitny slider albo logo, potem jakiś tekst w boxach, potem slider i stopka. Ewentualnie kolejność inna.
komentarz 9 września 2015 przez iwan9449 Pasjonat (20,810 p.)
Dzięki za opinie, zgodzę się z tym, że jest teraz masa stron o podobnym, wiąże się to głównie ze standardami panującymi w internecie. Moim zdaniem lepiej jest podążać za standardami niż na siłę tworzyć "coś innego".

Pozdrawiam! :)
komentarz 9 września 2015 przez Boshi VIP (100,240 p.)
To zależy. Takie strony są estetyczne w większości, ale tak na prawdę pracy przy niej prawie nie ma. Chyba, że ktoś swó layout ładuje i tworzy to inna kwestia trochę.

Oryginalna strona zawsze jest lepsza niż  powielanie jednej i tej samej. Zobacz, że 90% stron na bootstrapie wygląda tak samo. Zresztą storny na Bootstrapie=na wordpresie jezęli chodzi o wygląd.
komentarz 9 września 2015 przez iwan9449 Pasjonat (20,810 p.)
W wordpressie można stworzyć praktycznie każdą stronę, z resztą tak jak z wykorzystaniem bootstrapa. Z tym, że przy takiej stronie prawie nie ma pracy kompletnie się nie zgodzę. Cały motyw wykonałem sam od podstaw (od szkicu na kartcę poprzez projek graficzny, cięcie, kodowanie do html i przepisywanie do wordpressa) i kosztowało mnie to na prawdę dużo pracy.

Pozdrawiam!
komentarz 9 września 2015 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Dlatego napisałem, że w kwestii własnego layouta  to trochę inaczej wygląda. Czytaj całość a nie co drugi wiersz.

Tak na prawdę mogę pobrać dowolny layout z neta i w ciągu godziny postawić stronę na wordpressie wyglądającą na "profesjonalną".
komentarz 9 września 2015 przez iwan9449 Pasjonat (20,810 p.)
Oczywiście, tak jak na każdym inym systemie cms, instalujesz gotowy theme i masz gotową "profesjonalną" stronę. Tobie też mogę polecić czytanie całości, bo w pytaniu zaznaczyłem, że cały motyw został wykonany przeze mnie oraz że proszę o ocenę mojej prac, nie o ocenę poziomu trudności stworzenia profejonalnie wyglądajacej strony z wykorzystaniem wordpressa. Trochę odbiegliśmy od tematu, mimo wszytko, dziki za opinię!
0 głosów
odpowiedź 9 września 2015 przez migacz100 Mądrala (5,410 p.)
Z tego co wiem, to już raz udostępniano tutaj tę strone.
Miałes wymienić tę rozpikselowaną grafikę.
komentarz 10 września 2015 przez iwan9449 Pasjonat (20,810 p.)
Owszem, ale wtedy była to sama strona główna, grafika będzie zakupiona i wymieniona.

Pozdrawiam!

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 428 wizyt
+26 głosów
8 odpowiedzi 1,202 wizyt
pytanie zadane 22 lutego 2018 w Nasze projekty przez gremlin Dyskutant (7,600 p.)
+1 głos
6 odpowiedzi 342 wizyt

92,454 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...