• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Kurs Data Scientist w SDA (Software Development Academy) czy warto?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
844 wizyt
pytanie zadane 11 maja 2023 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez AndrzejO Nowicjusz (120 p.)
Czy ktoś uczestniczy/ł w kursie Data Scientist w SDA (Software Development Academy)?

Jesli tak, to jakie wrażenia? Czy w ogóle warto podejmować ten kurs?

Jak oceniacie prowadzacych i materiały?
komentarz 11 maja 2023 przez reaktywny Nałogowiec (40,990 p.)

Nie znam, ale ludzie polecają DataCamp.

komentarz 11 maja 2023 przez Wiciorny Ekspert (270,110 p.)

@AndrzejO, podejrzewam, że jeśli to ma być "jako cel wejścia w branże", to kasa w błoto 

chyba, że już posiadasz niewielkie doświadczenie i lub się tym zajmujesz 

komentarz 16 maja 2023 przez AndrzejO Nowicjusz (120 p.)
Dzięki  - w sumie tego się spodziewałem.

Jak według ciebie najsensowniej wejść do branży IT?

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 18 maja 2023 przez Marek Ryszard Matten Nowicjusz (180 p.)
Zdecydowanie nie polecam i informuje ze dotyczy to również innych kursów. Moja sytuacją i "przygoda" z ta firma, wyglądała następująco. W sierpniu 2021 zmarł mi ojciec dzień po swoich urodzinach. Ja jestem osoba niepełnosprawną od 2010 po przebytej grypie. Zostałem z matka, ze śmieszną resztka renty, ( trojka dzieci z poprzednich związków). Jak wiemy zaczął sie wtedy okres pandemii. Mam 56 lat i zacząłem szukać wokoło siebie zajęcia które pozawalało by mi pozostać w domu rodziców, go utrzymać. Niestety trafiłem na Software Development Academy. Oferta była ciekawa i wydawało sie ze jako mgr inż. co prawda budowy i eksploatacji samochodów po Politechnice Gliwickiej dam sobie rade z materiałem dotyczącym zabezpieczania i testów w przestrzeni wirtualnej. Niestety w październiku zaczęła chorować matka. Zmarła 7 stycznia 2022. Nie za bardzo wiedziałem, wtedy co sie wokoło mnie dzieje. Jeszcze odwiedziłem Urząd Pracy by sie dowiedzieć o szansach na sfinansowanie kursu. Zostałem wyśmiany. Jakieś emaile przychodziły , podobno odbywały sie jakieś wykłady, pierwszy próbowałem obejrzeć ale nie udało mi sie nic znaleźć. Komunikator okazał sie płatny. Co było poza moim zasięgiem finansowym. Panie jakieś, co chwila inna, raz pisały lub dzwoniły mnie strasząc, drugi raz, ze rozumieją moja sytuacje i nie ma sprawy. Rozumieją, ze nie przystąpiłem do kursu. I tak na zmianę dobry i zły glina, Potem, że na inny kurs mnie zapiszą. Był nawet kurs sfinansowany przez Unie Europejska, ale to był konkurs ofert. Zresztą nic z tego nie rozumiałem . Jak miało być w przypadku pierwszego. Fizycznie w sumie nic nie podpisałem. Tylko wymiana emaili i linków. Na koniec dziś otrzymałem list polecony z wezwaniem do zapłaty. Takich firm jest wiele szukajcie odpowiedzialnej nie skarżonej genem Hazara - Hieny Cmentarnej.

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 819 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 642 wizyt
pytanie zadane 16 października 2020 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez gerid Nowicjusz (220 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 1,153 wizyt

92,572 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...