• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Przeglądarka Brave

Object Storage Arubacloud
0 głosów
549 wizyt
pytanie zadane 5 maja 2023 w Systemy operacyjne, programy przez 4chan Nowicjusz (120 p.)
Cześć, chciałbym by ktoś mi zaradził jak ogarnąć klatkowanie przy wideo, gifach czy graniu, zaznaczę problemy i  ich ciągi przyczynowo-skutkowe

 

- Filmy video klatkują na każdej platformie, czy to Discord, YouTube, Facebook czy Twitter

 

- GIFy normalnie się wyświetlają tylko wtedy, gdy one ważą symboliczne paręnaście/set KB

- W moim przypadku gra web to Haxball

 

- Problem z wideo pojawił się od początku użytkowania z Brave, lecz mi nie przeszkadzał, teraz nagle zaczął klatkować nawet Haxball mimo dobrych FPSów

 

Brave dla mnie jest konieczną przeglądarką, która mi pozwala na użycie w haxball paru rozszerzeń o zwiększenia FPS, więc jej zmiana odpada gdyż to jedyna gra, przy której spędzam trochę wolnego czasu.

 

Próbowałem grzebać przy jakimś DPI we właściwościach, niszczyło to jakość strony i w zamian wideo się odpalało płynnie, ale gry web/strony dalej były bez zmian.

 

Co powinienem zrobić, z informatyki jedtem absolutnie łysy i jedyne co próbowałem zrobić to:

 

- Wyłączenie i włączenie akceleracji sprzętowej

 

- Grzebanie przy DPI

 

- Reset ustawień przeglądarki

 

Plis help :d

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 6 maja 2023 przez Nudzi mi się Gaduła (4,460 p.)
Brave używa rozszerzeń z Chrome Web Store. Nie działają te rozszerzenia do gry na chromie?
komentarz 8 maja 2023 przez 4chan Nowicjusz (120 p.)
W przypadku haxball Brave jest (był) bardzo solidną przeglądarką pod względem wydajności, na przykładowej Operze mój ping wskakiwał do 70, podczas gdy na Brave miałem go ze 30, co do wtyczek to owszem, działają, ale zupełnie inaczej się gra, nie bez powodu większość osób grających trochę dłużej do tej gry używa właśnie Brave

Podobne pytania

+2 głosów
0 odpowiedzi 1,126 wizyt
pytanie zadane 13 kwietnia 2021 w Sieci komputerowe, internet przez koleś34 Gaduła (3,270 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 993 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 1,480 wizyt

92,556 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,562 komentarzy

61,942 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...