• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Podpinanie domeny pod vps z ipv6

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
294 wizyt
pytanie zadane 21 kwietnia 2023 w Hostingi, domeny, usługi przez niezalogowany
zamknięte 26 kwietnia 2023
Witam, chcę zdecydować się na vps z ipv6 ze względu na korzystniejszą cenę niż w przypadku serwerów z ipv4. Jak wygląda proces podpinania go pod domenę? Słyszałem że trzeba to zrobić po stronie ISP. Może ipv6 trzeba podpiąć pod ipv4 mojego routera i domenę podpiąć pod publiczne ip mojej sieci? Tylko czy to o to chodzi i jeśli tak, to jak to zrobić. Z góry dzięki za pomoc.

PS mowie o vpsie z mikr.us, ale to chyba nie ma znaczenia
komentarz zamknięcia: otrzymalem odp

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 23 kwietnia 2023 przez Nudzi mi się Gaduła (4,460 p.)
edycja 23 kwietnia 2023 przez Nudzi mi się
 
Najlepsza
komentarz 23 kwietnia 2023 przez niezalogowany
a w przypadku innego vpsa np. z k.pl z ipv6 to zadziała?
komentarz 23 kwietnia 2023 przez Nudzi mi się Gaduła (4,460 p.)
Bez problemu, po dodaniu rekordu AAAA będzie dostępna strona nie zależnie od dostawcy vps-u.

Zwróć tylko uwagę czy w k.pl działa przekierowywanie portów np z ftp-a (o ile potrzebujesz) bo cloudflare w darmowym planie działa tylko z 80 i 443.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 224 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 945 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 717 wizyt
pytanie zadane 14 września 2018 w Hostingi, domeny, usługi przez madmi121 Użytkownik (760 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,084 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...