• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Poszukuję ambitnych i zdyscyplinowanych do innowacyjnego projektu, który może zmienić świat ...

Object Storage Arubacloud
–1 głos
236 wizyt
pytanie zadane 18 kwietnia 2023 w Nasze projekty przez satoshi nakamoto Nowicjusz (120 p.)
Witam, chcę stworzyć projekt, jakiego jeszcze nie ma na tym świecie, poszukuję młodego człowieka, który interesuje się programowaniem i uwielbia się rozwijać w tym obszarze, nie ma ograniczeń w swoim umyśle, potrafi myśleć samodzielnie i podejmować trudne decyzje, osoby która chcę wyjść poza schemat i zrobić coś nieszablonowego, mam pomysł na "coś" , co jest bardzo szalone, ale mam wizję że może to być w ciągu 5 lat jedna z 10 najbardziej dochodowych firm świata, nie taki jest cel, ale to może się wydarzyć jako efekt uboczny, ja chciałbym dać ludziom, coś co może się wkrótce bardzo przydać, widząc zmiany które zachodzą na całym świecie, myślę że to jest własnie to, co może odmienić w pewnym sensie świat... Jeśli lubisz nieznane, lubisz odkrywać i uczyć się, to napisz do mnie, może wspólnie zbudujemy coś wspaniałego, a przy okazji będziemy się wspaniale bawić i rozwijać każdego dnia, byłoby wspaniale, czyż nie ? Napisz i przekonajmy się.
Mam pomysł i wizję na ten jakże innowacyjny pomysł, ale potrzebuję kogoś kto ma bardziej zaawansowane umiejętności w programowaniu byśmy mogli zrobić coś naprawdę dobrego , dbając o każdy szczegół. Na znak tego, że niemożliwe, nie istnieję, mogę powiedzieć, że w wieku 17 lat rozpocząłem swoje pierwsze przedsiebiosrtwo, pomimo komentarzy rodziny i bliskich że nie dam rady, bardzo szybko odniosłem sukces, z ogromną chęcią kolejny raz wprowadzę ludzi w to zakłopotanie, że można dokonać to, w co inni nie wierzą, w Ciebie, też nikt nie wierzy, ale ty czujesz że jest inaczej ? Zapewne szybko znajdziemy wspólny język ;) .
Bez względu czy zainteresuje cię moja krótka wiadomość, nigdy nie przestawaj wierzyć w siebie, nie ważne co powiedzą inni, nawet twoi rodzice ! Możesz tego dokonać !

 

Jeśli chcesz zadać pytanie lub masz inny powód do kontaktu, napisz na email - whatyougonnado13@protonmail.com
komentarz 18 kwietnia 2023 przez jankustosz1 Nałogowiec (35,880 p.)
Przydałyby się emotki z reakcjami takimi jak na discordzie lub facebooku, bo bez nich nie da się tego skomentować ;D
1
komentarz 18 kwietnia 2023 przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)

@satoshi nakamoto, prosze o REGON i NIP 

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 18 kwietnia 2023 przez marcin99b Szeryf (82,160 p.)

Czekałem na moment w którym napiszesz że to parodia tego typu postów, niestety przeczytałem całe i sie nie doczekałem

Opis brzmi jak kolejne typowe zafascynowanie sie chatem GPT i chęć zmienienia świata robiąc niepotrzebną nikomu rzecz, tak jak było z wciskaniem wszędzie NFT pół roku temu

w wieku 17 lat rozpocząłem swoje pierwsze przedsiebiosrtwo

Czyli kariere zacząłeś od łamania prawa

 pomimo komentarzy rodziny i bliskich że nie dam rady, bardzo szybko odniosłem sukces

Skoro dobrze zarabiasz, to czemu po prostu nie zatrudnisz pracownika?

 Bez względu czy zainteresuje cię moja krótka wiadomość

 276 słów, 1458 liter
nadal nie wiemy nawet z jakiej kategorii to jest pomysł ani co planujesz włożyć od siebie, wiemy tylko że pomysł istnieje

whatyougonnado13@protonmail.com

profesjonalna nazwa maila

komentarz 18 kwietnia 2023 przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)
bardzo wiarygodny NIck i email :D

Podobne pytania

+3 głosów
4 odpowiedzi 420 wizyt
pytanie zadane 16 kwietnia 2016 w Nasze projekty przez Hubert Murawski Stary wyjadacz (11,990 p.)
+4 głosów
2 odpowiedzi 195 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 245 wizyt

92,565 zapytań

141,417 odpowiedzi

319,602 komentarzy

61,951 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...