• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z wzmacniaczem WiFi NETGEAR RX3700

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
211 wizyt
pytanie zadane 17 kwietnia 2023 w Hostingi, domeny, usługi przez Grzesiek Janiak Nowicjusz (120 p.)
Cześć. Problem taki jak w tytule, nie mogę połączyć się wzmacniaczem z wifi świeci mi się tylko ikona WPS i Power. Chcę dodać że jestem w Niemczech i dostałem ten wzmacniacz a nie go kupiłem więc nie mam haseł ani emailu do strony NETGEAR, w dodatku nie mam dostępu do routera jest w mieszkaniu obok. W poprzednik mieszkaniu połączyło się automatycznie i musiałem wpisać tylko hasło do wifi, tutaj w nowym każe mi się zalogować na stronie do którego nie mam emaila ani hasła czy jest szansa żeby zadziałało czy nie? :)

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 10 stycznia przez PabloMorales Użytkownik (810 p.)
Cześć

Żeby mieć dostęp do internetu musisz połączyć swój wzmacniacz z routerem, do którego nie masz fizycznego dostępu, więc nie da się do tego wykorzystać funkcji WPS.

Jeśli nie masz hasło do sieci WiFI, którą rozsiewa router w mieszkaniu obok, też nie uzyskasz dostępu do netu. Jeśli  masz hasło, to da radę :)

Nie kojarzę  wzmacniacza RX3700, może chodzi o  EX3700. Podłącz wzmacniacz do gniazdka jak najbliżej ściany sąsiedniego mieszkania. Najlepiej najpierw przywróć ustawienia fabryczne (wkładasz szpilkę w dziurkę z boku opisaną "faktory reset" i trzymasz z 10s. Potem połącz się swoim kompem albo telefonem z siecią wzmacniacza o nazwie NETGEAR_EXT. Zapali sie lampka "Device". Powinien się połączyć automatycznie, jak nie to standardowo do Netgeara jest user: "admin" i password "password". Jak już się połączysz, w przeglądarce otwierasz stronę konfiguracyjną: ww.mywifiext.net, tworzysz konto (podajesz swojego maila i wymyślone hasło) itd. Potem klikasz przycisk. WiFI RANGE EXTEDER. Wzmacniacz zaczyna ci skanować otoczenie sieciowe. Jak znajdzie sieć zza ściany klikasz na nią, wpisujesz hasło i pozamiatane. Na swoim sprzęcie zobaczysz sieci o nazwach: (nazwasiecizzasciany)5G_EXT i ...2G_EXT. Łączysz się z tymi sieciami tym samym hasłem, co z sieciami zza ściany.

UWAGA: JAK MASZ SŁABY SYGNAŁ ZZA ŚCIANY, TO NIE ZADZIAŁA ALBO BĘDZIE CHODZIĆ KULAWO :(
komentarz 11 stycznia przez PabloMorales Użytkownik (810 p.)

Tu znajdziesz Link, który może Ci pomóc.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 338 wizyt
pytanie zadane 1 listopada 2020 w Sieci komputerowe, internet przez dequk Użytkownik (810 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 148 wizyt
pytanie zadane 2 października 2021 w Sieci komputerowe, internet przez chillin Nowicjusz (200 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 147 wizyt
pytanie zadane 11 sierpnia 2021 w Sieci komputerowe, internet przez Kosiash Nowicjusz (120 p.)

92,455 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,100 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...