• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wybór monitora do 600 zł

Object Storage Arubacloud
0 głosów
503 wizyt
pytanie zadane 17 kwietnia 2023 w Sprzęt komputerowy przez mietek86 Nowicjusz (120 p.)
Witam,

Czy mógłby mi ktoś polecić jakiś dobry monitor do 600zł, głównie do pracy oraz czasem do gamingu.

Poniżej wrzucam link do monitora, który myślę, że mógłby być idealny:

https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/monitor-msi-optix-g241v-e2-23-8-fhd-ips-1ms?gclid=CjwKCAjwue6hBhBVEiwA9YTx8H53LFUeWyIQEMWydMWFnFb5HqDrW-Nnv_8JNGCBBZBUB4n-r9jrBBoCkvcQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

 

Czy ktoś, kto się zna lepiej niż ja jest w stanie ocenić czy jest to opłacalny zakup?

Z góry dzięki.
komentarz 17 kwietnia 2023 przez Wiciorny Ekspert (269,590 p.)
600zł,  do gamingu i pracy? To budżet za mały imo.

Jeśli w 2023 roku nie przeszkadza ci 75h, fullHD i matryce IPS chcesz mieć w pracy to spoko.
komentarz 17 kwietnia 2023 przez mietek86 Nowicjusz (120 p.)
Nie przeszkadza mi 75hz, monitor ten w przyszłości będzie służył jako drugi monitor, przez co nie chce na niego wydawać za dużo. Co do fullHD i matrycy IPS - czy wpływa to w jakiś większy sposób na korzystanie z niego? Jeśli tak to czego najlepiej szukać w tym przedziale cenowym?
komentarz 17 kwietnia 2023 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
Może używka? Coś z 16:10 jest spoko opcją, osobiście używam 21:9 i sobie chwalę, ale wątpię by w tym budżecie było cokolwiek. Może jakieś polesingowe delle? Są z tego co kojarzę całkiem dobrą opcją.
komentarz 17 kwietnia 2023 przez mietek86 Nowicjusz (120 p.)
Mogą być również i używane. Mógłbyś powiedzieć gdzie tych polesingowych dellow szukać?
komentarz 18 kwietnia 2023 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
Konkretnej Ci nie podam. Byłoby trzeba poczekać na kogoś bardziej doświadczonego w tych sprawach, polesingowe to mam bardziej PCty niż monitory.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 64 wizyt
pytanie zadane 5 marca w Sprzęt komputerowy przez Kamilosky Początkujący (250 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 115 wizyt
pytanie zadane 9 grudnia 2019 w Sprzęt komputerowy przez ArCi Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 428 wizyt
pytanie zadane 17 września 2018 w Sprzęt komputerowy przez Marfarzar Bywalec (2,810 p.)

92,537 zapytań

141,377 odpowiedzi

319,456 komentarzy

61,923 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...