• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Youtube — podana liczba odpowiedzi na komentarz a liczba widocznych

Object Storage Arubacloud
0 głosów
128 wizyt
pytanie zadane 1 kwietnia 2023 w Hostingi, domeny, usługi przez overcq Pasjonat (21,650 p.)

Dlaczego pod filmem na Youtube często podana liczba odpowiedzi na komentarz jest większa od liczby wyświetlonych odpowiedzi, gdy kliknie się strzałkę, by je otworzyć. Tak jak na tym obrazku.

Zależy mi na odpowiedziach osób, które mają jakieś doświadczenie z publikacją/moderacją komentarzy na Youtube zamiast przypuszczeń, ponieważ też domyślam się, co może być tego przyczyną, ale nie mam pewności. Poza tym może być problem u mnie w przeglądarce ‘www’ z powodu jakiegoś rozszerzenia ukrywającego odpowiedzi na komentarze.

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 1 kwietnia 2023 przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)
Część komentarzy jest ukrywana: publicznie np. przez algorytm, przez autora, niektórzy dostają shadow-bana (może on być tylko dla autora, lub dla wszystkich).
Taki shadow-ban powoduje, że ty nie widzisz komentarzy, niektórych osób jeśli Ty go dostałeś i analogicznie inni, nie widzą twoich. Ogólna liczba jest liczona na podstawie, faktycznej liczby komentarzy i często odpowiedzi, które są do komentarza.

Dodatkowo co jeszcze: niektóre komentarze mogą być niedostępne dla Ciebie, ze względu na region: czy to region w którym mieszkasz, czy region z którego został wysłany komentarz, przez co nie jest on dostępny dla twojego regionu.
Ostatnią rzeczą, mogą być wszystkie JAWNE i NIEJAWNE nałożone na Ciebie, twoje konto ograniczenia.
komentarz 1 kwietnia 2023 przez overcq Pasjonat (21,650 p.)

Jeśli ja dostałem shadow-bana, to nie widzę komentarzy niektórych osób? Nie wiedziałem o tym.

Wiem, że jeśli komentarz zostanie zgłoszony i ukryty, to nie jest wliczany do liczby komentarzy, ponieważ to przetestowałem. Natomiast problem może być z liczbami odpowiedzi na komentarz. Tutaj licznik odpowiedzi wypisywany pod komentarzem nie zgadza się z ukazaną liczbą odpowiedzi.

Czyli nie sposób dojść, co było przyczyną zniknięcia odpowiedzi na komentarz.

komentarz 1 kwietnia 2023 przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)
Niestety nie bardzo, to samo masz na facebooku, tam dodatkowo dochodzi możliwość blokady, czy ktoś może "ustawić", że osoby z poza grona znajomych nie będą widzieć komentarzy, odp. itd. pod publicznymi postami.
komentarz 1 kwietnia 2023 przez niezalogowany
Tak właśnie jest jak mówi użytkownik Wiciorny, potwierdzam :)

Podobne pytania

+5 głosów
2 odpowiedzi 242 wizyt
pytanie zadane 14 lutego w Nasze projekty przez Piotrek2713 Mądrala (5,340 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 388 wizyt
pytanie zadane 19 stycznia 2023 w HTML i CSS przez konrad1313w Nowicjusz (200 p.)

92,555 zapytań

141,402 odpowiedzi

319,537 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...