• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Mam kłopot z instalacją lineageOs na OnePlus 8 (fastboot nie wykrywa urządzenia)

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
497 wizyt
pytanie zadane 11 marca 2023 w Urządzenia mobilne przez bartr0 Nowicjusz (120 p.)

Witam.

Jakiś czas temu wpadłem na świetny pomysł, że zainstaluje sobie nowy system na mojego OnePlusa 8, a jako że moje podejście do tematu działa na zasadzie "jeśli istnieje do czegoś poradnik, to jestem w stanie to zrobić"(ten poradnik ->https://wiki.lineageos.org/devices/bacon/install) to spróbowałem swoich sił w instalacji systemu lineageOS. Udało mi się zainstalować na telefon recovery mode,

jednak omyłkowo później kliknąłem przycisk "factory reset"(Wielki błąd) po czym próbowałem wgrać zip z systemem, natomiast urządzenie nie było już wykrywane przez fastboota. Czy istnieje szansa żeby coś na to poradzić(i mam tu na myśli wgranie jakiegokolwiek systemu żeby telefon był używalny)?

Z góry dziękuję za pomoc.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 883 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 401 wizyt
pytanie zadane 21 października 2020 w Urządzenia mobilne przez niezalogowany
0 głosów
0 odpowiedzi 85 wizyt
pytanie zadane 24 marca 2022 w Urządzenia mobilne przez Agnes Użytkownik (990 p.)

92,832 zapytań

141,776 odpowiedzi

320,822 komentarzy

62,161 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...