• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Spotify API - Jak uzyskać klucz OAuth Token?

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
490 wizyt
pytanie zadane 10 marca 2023 w Inne języki przez kubekszklany Gaduła (3,170 p.)

Witam. Chciałem zrobić prostą aplikację do wyświetlania moich utworów z ulubionych w spotify. Konkretnie chodzi mi o to że jak wejdę TUTAJ to mogę sobie taki request wykonać. Tylko jak mam uzyskać ten oauth token? Jak wpisuję w google to wszystko mnie prowadzi do tworzenia jakiejś aplikacji na portalu spotify, logowanie się w niej, itd. jakby to miała być publicznie dostępna aplikacja, a nie o to mi chodzi. Z tego będę korzystał tylko ja i jedyne co potrzebuję t o ten klucz wyciągnąć. A nie mogę go ot tak przekopiować, bo on wygasa po 1 godzinie...

komentarz 12 marca 2023 przez kubekszklany Gaduła (3,170 p.)

EDIT: Znalazłem taki tutorial: How to create a Spotify refresh token the easy way
Tam można sobie w ostatnim kroku wygenerować refresh token, a potem użyć go żeby generować sobie access token, gdy aktualny access token nam wygaśnie.
Refresh Token - Ten token służy do generowania access token.
Access Token - Ten token służy do wykonywania requestów do api.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 10 marca 2023 przez tangarr Mędrzec (154,780 p.)
komentarz 10 marca 2023 przez kubekszklany Gaduła (3,170 p.)
Tak jak pisałem wszystko co znalazłem dotyczy tworzenia aplikacji, potem w tej aplikacji trzeba się zalogować i dopiero wtedy można ten token jakoś uzyskać. A na stronie którą podlinkowałem klikam 1 przycisk i gotowe, czyli da się prościej.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 65 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 732 wizyt
pytanie zadane 13 maja 2019 w PHP przez wsnofi Bywalec (2,680 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 766 wizyt
pytanie zadane 2 grudnia 2017 w C# przez Resho Nowicjusz (190 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...