• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Niedroga klawiatura Microsoft Wireless Desktop 900

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
178 wizyt
pytanie zadane 8 marca 2023 w Sprzęt komputerowy przez whiteman808 Obywatel (1,780 p.)
edycja 8 marca 2023 przez whiteman808

Hej,
Ma ktoś doświadczenie z klawiaturą z zestawu w tytule? Myszka bardzo dobrze leży w dłoni, jest bardzo wygodna, nie ma co się przyczepić
Link https://www.x-kom.pl/p/308256-zestaw-klawiatura-i-mysz-microsoft-wireless-desktop-900.html

Do czego ma być klawiatura?

Klawiatura ma być mobilna, będzie służyć do tego jakbym np. na szybko coś potrzebował zrobić na raspberry pi. Przewiduję wklepywanie komend w terminalu na niej, ewentualnie vim.

komentarz 8 marca 2023 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)
pójdź do xkom i sprawdź...  w tej cenie to po prostu normalny sprzęt nie liczyłbym na wygórowany komfort, precyzje itp.

Jak lubisz membranowe to pewnie będzie jak każda inna, ja nie lubię płaskich np. trudno się na nich pisze (szybko), ale kwestia gustu. Tez jak jesteś czyścioch, nie jesz przy komputerze itd, to klawiatura bedzie okej.
komentarz 8 marca 2023 przez whiteman808 Obywatel (1,780 p.)
Dodałem w pytaniu do czego służyć mi będzie ta klawiatura
komentarz 8 marca 2023 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)
jesli pracujez na 1 PC, nie potrzebujesz wifi, lubisz kable i nie trzeba Ci switcha ani przelocznika pomiedzy monitorami z 1 kliknieciem czy guzikiem to klawiatura jak kazda inna w tym budżecie, normalna do internetu.
komentarz 8 marca 2023 przez whiteman808 Obywatel (1,780 p.)
Pytam na forum o klawiaturę bo nie chcę zeby się okazało że jest niewygodna do podstawowych rzeczy, wolę się upewnić zanim wydam pieniądze
komentarz 8 marca 2023 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)
to nie pytaj, bo kazdy jest inny i dla jednego bedzie okej dla innego nie, uklad palców dostosowanie itd to nie jest kwestia "kazdego" tylko osobnicza, xkom ma sprzed u siebie, idz do 1 lepszego salonu i popros o sprawdzenie,
komentarz 8 marca 2023 przez whiteman808 Obywatel (1,780 p.)
Tak też zrobię
komentarz 8 marca 2023 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)
najlepsze rozwiązanie, widzisz dla mnie taki model odpada, za płaski i niewygodny, ale znam ludzi co uwielbiają taki styl i dla ich dłoni, dla nich samym jest super.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 418 wizyt
pytanie zadane 18 stycznia 2023 w Sprzęt komputerowy przez Neearuuqq Początkujący (360 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 469 wizyt
pytanie zadane 1 kwietnia 2022 w Sprzęt komputerowy przez Neearuuqq Początkujący (360 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 320 wizyt
pytanie zadane 8 stycznia 2021 w Sprzęt komputerowy przez niezalogowany

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,086 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...