• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jaka myszka dla osoby pracującej przy komputerze

Object Storage Arubacloud
+2 głosów
346 wizyt
pytanie zadane 26 lutego 2023 w Sprzęt komputerowy przez Zielona Nowicjusz (140 p.)
Cześć.

Mąż pracuje dużo przy komputerze. Chcę kupić mu dobrą myszkę , wygodną, o ergonomicznym ksztalcie. Czy znajdę coś godnego uwagi do 150zl? Możecie coś polecić?

5 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 26 lutego 2023 przez defałlt juzer Obywatel (1,140 p.)
Polecam pójść po prostu do sklepu(MediaExpert, NEONET) i popatrzeć jaka będzie fajna :)
0 głosów
odpowiedź 26 lutego 2023 przez Wiciorny Ekspert (269,590 p.)

W cenie koło 200 zł, polecam serie Logitech anywhere, s 2  da się urwać na promce, generalnie niewielka, bardzo dobrze wyważona i generalnie funkcjonalna, pozwala np. na przełączanie się pomiędzy komputerami bez przełączania po Bluetooth  dodatkowo ma akumulator więc ładujesz zaleznie od użytku, jako programista generalnie ładuje po 20 dniach czasami ciągnie dłużej, zalezy jak dużo gram w wolnym czasie.
Allegro mysz anywhere
Też można pomyśleć o tej https://www.ceneo.pl/53087083 

Pomocny będzie PEPEREK :
https://www.pepper.pl/search?q=mysz
TUTAJ można na promce i przeglądnąc opinie też ludzi i znaleźć naprawdę dobrą myszke 

0 głosów
odpowiedź 27 lutego 2023 przez Paweł Nyczkowski Obywatel (1,620 p.)
ja polecam

Delux Mysz pionowa M618Mini

testuje 2 tydzień i jestem bardzo zadowolony

https://www.x-kom.pl/p/1045674-myszka-bezprzewodowa-delux-mysz-pionowa-m618mini-db-bt24g.html
komentarz 27 lutego 2023 przez Wiciorny Ekspert (269,590 p.)
jak z dynamiką, tylko do pracy, czy ujdzie przy jakiś  szybszych rzeczach ?
mam pewne obawy przed pionami, wiem, że to kwestia przyzwyczajenia, ale ciekaw jestem.
komentarz 28 lutego 2023 przez Paweł Nyczkowski Obywatel (1,620 p.)
nie grałem w gry na niej

prędkością nie ustępuje M185, której namiętnie używałem

do pracy jak najbardziej do gier , trzeba sprawdzić na forach
0 głosów
odpowiedź 28 lutego 2023 przez whiteman808 Obywatel (1,820 p.)
Mam i polecam Microsoft Wireless Desktop 900
0 głosów
odpowiedź 28 lutego 2023 przez pasjonat_algorytmiki Pasjonat (19,540 p.)
Kiedyś kilka lat temu (może koło 4), jak jeszcze komputer złużył mi tylko do grania w Cs-a, fortnita i inne takie rzeczy, to postanowiłem, że kupię sobie myszkę gamingową z raze.. za chyba koło 300zł. Skończyło się tak, że po około tygodniu się zepsuła(zaczeła się ścinać), wysłałem na reklamację odesłali mi o stało się mniej więcej to samo. I dałem sobie spokój, szkoda było czasu pisać kolejne pisma itp.

Jakiś czas później mój brat, z mniej więcej tego samego założenia chciał sobie kupić myszkę z blast ser...., i też mu się zepsuła(służyła trochę dużej niż moja :) )

Mój kuzyn też miał kiedyś myszkę "firmową" i powiedział, że one są produkowane, tylko po to, żeby dotrwały do gwarancji, mozna mieć powody, żeby sądzić, że ma racje.

Skończyło się tak, że od kilku lat mam zwykłą myszkę z logitecha, taką małą bezprzewodową za około 80zł z dowolnego sklepu i świetnie służy do programowania. I taką polecam.

Podobne pytania

0 głosów
6 odpowiedzi 523 wizyt
pytanie zadane 9 września 2017 w Sprzęt komputerowy przez wxa123 Użytkownik (680 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 187 wizyt
pytanie zadane 30 kwietnia 2021 w Sprzęt komputerowy przez Drago Verde Obywatel (1,250 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 367 wizyt

92,537 zapytań

141,377 odpowiedzi

319,456 komentarzy

61,922 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...