• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Co sądzicie na temat mojego bloga?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
264 wizyt
pytanie zadane 26 lutego 2023 w Nasze projekty przez Piotrek2713 Mądrala (5,380 p.)
edycja 26 lutego 2023 przez Piotrek2713

Postanowiłem stworzyć własnego bloga o tematyce informatycznej. Zacząłem dopiero w piątek, więc są tylko dwie pierwsze podstrony, obie gotowe częściowo. Strona jest responsywna. Proszę o opinię.

Mój Blog

1
komentarz 26 lutego 2023 przez chlop Początkujący (330 p.)
ponadto, kolega pjoter mógłby się pokusić o coś bardziej oryginalnego niż standardowe komponenty bootstrapa. można by chyba te buttony i inne rzeczy troche scustomizować
komentarz 26 lutego 2023 przez Wiciorny Ekspert (270,110 p.)
No troszkę strona wygląda jak automaty do gier w dzisiejszych czasach :D, w sumie retro, niby spoko, jak ktoś lubi takie rzeczy..., no ale mamy już PS5 więc moznaby korzystać z czegoś lepszego.
komentarz 26 lutego 2023 przez VBService Ekspert (253,340 p.)

@Piotrek2713, 

Telefony, komputery, smartwatch'e oraz wiele innych urządzeń elektronicznych ma swoje oprogramowanie.

a gdzie choćby opis Android-a, czy OS-a na "jabłuszka"? wink

1
komentarz 26 lutego 2023 przez Piotrek2713 Mądrala (5,380 p.)
Zrobię wszystkie oprogramowania jako osobne artykuły i je rozwinę. Na razie pracuję nad rozwinięciem na temat Windows, estetyką pisma itp. i będzie sporo roboty ze zmianą podstron do artykułów, żeby to wyglądało jak blog o czym wspomniał Wiciorny w odpowiedzi. O Androidzie i Apple będzie, ale później

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 26 lutego 2023 przez chlop Początkujący (330 p.)
1. źle ci się dodał link

2. poważnie? darmowa subdomena? darmowy hosting cba.pl? słabo to wygląda...
komentarz 26 lutego 2023 przez Piotrek2713 Mądrala (5,380 p.)
Link poprawiłem, a darmowa subdomena jest tymczasowa. Jak uda mi się bardziej rozwinąć bloga, to wykupię. Nie chcę ryzykować pieniędzy, skoro mogę mieć na pewien czas za darmo
0 głosów
odpowiedź 26 lutego 2023 przez Wiciorny Ekspert (270,110 p.)

Nie jest źle, tylko strona wygląda jak z  epoki Explorera czy starego FireFoxa.
Jakieś 20 lat do tyłu,

Z drugiej storny, jesli twój blog dedukujesz dzieciom, lub młodzieży to taki układ graficzny mógłby być okej, troszke szkolny, ale to zależy dla kogo blog robisz.

Nie wiem co do treści jako autor ale 
 

LINUX - Najczęściej wybierany wśród programistów. Obsługa linuxa nie jest prosta, a już samo korzystanie z tego sprawia wrażenie bycia programistą. 

czy najczęściej to bym poddał dyskusji, na pewno często, obsługa linuxa JEST PROSTA, linux jest prosty i daje Ci bardzo dużą dowolność, dlatego jest wykorzystywany przez programistów. 

Dlaczego sekcja nawigacji jest odnośnikami do jakby artykułów blogowych, to jest bez sensu i mija się z celem nawigacji, skoro zaraz obok masz KONTAKT i o Mnie. 
Sekcja powinna być jedna "BLOG" i tam powinny być tematy. 
Za mało jest żeby oceniać, więc jak zacznie coś działać, można wtedy pytać bardziej... bo na razie nie za bardzo co do oceny jest 

1
komentarz 26 lutego 2023 przez Piotrek2713 Mądrala (5,380 p.)

No ok. Pomyśle nad tym. A co do układu graficznego to staram się wymyślić własny, bardziej oryginalny, ale muszę być bardziej kreatywny laugh

komentarz 26 lutego 2023 przez chlop Początkujący (330 p.)
sam okodowywuj wyglad buttonów, navbarów, itd. uzywaj cssa zią a nie polegasz tylko na gotowych templateach od bootstrapa
0 głosów
odpowiedź 26 lutego 2023 przez lucasio99 Początkujący (320 p.)
"Obsługa Linuxa nie jest prosta" to zbyt duże uproszczenie. Oczywiście, jeżeli korzystasz tylko z konsolki, to jest ciężko, ale jak masz np. Kubuntu z interfejsem KDE Plazma jak ja, nigdy nie będziesz musiał użyć konsolki do tego co robisz codziennie, czyli przeglądania Internetu, grania, operacji na plikach, aktualizacji oprogramowania i programowania (no, chyba że kompilujesz coś z poziomu konsolki, ale robisz to z własnej woli, a nie dlatego, że musisz jej użyć).

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 250 wizyt
pytanie zadane 20 października 2020 w Nasze projekty przez Czarus0 Obywatel (1,040 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 582 wizyt

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...