• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Mam wirusa na komputerze

Object Storage Arubacloud
0 głosów
203 wizyt
pytanie zadane 17 lutego 2023 w Bezpieczeństwo, hacking przez Baal Początkujący (260 p.)
zamknięte 18 lutego 2023 przez Baal

Dzień dobry.

Odkryłem, że podobno mam wirusa na komputerze. Działa on tak, że na dysku C: jest mniej miejsca. Mam darmowego antywirusa, ale podobno że "usunął" wirusy, problem wciąż wraca. Nawet oczyszczanie dysku nie daje zbyt wielkich efektów.

PS. Wtedy zainstalowałem coś i może to był wirus, został wykryty przez antywirusa

Będę wdzięczny jak ktoś mi podpowiesmiley

komentarz zamknięcia: Rozwiązałem problem
komentarz 17 lutego 2023 przez adrian17 Ekspert (344,860 p.)

jest mniej miejsca

mniej miejsca... niż co? I co go zajmuje? To dosłownie jedyny objaw?

komentarz 17 lutego 2023 przez Iei Obywatel (1,950 p.)
Może po prostu zainstalowała się jakaś aktualizacja Windowsa i stąd mniej miejsca?
komentarz 17 lutego 2023 przez Baal Początkujący (260 p.)

@adrian17, (tutaj na górze PS. To objaw co wykryłem "obecnie")

komentarz 18 lutego 2023 przez Iei Obywatel (1,950 p.)

@Baal, wirus już poszedł? Czy dalej siedzi i zmniejsza miejsce na dyskulaugh

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 251 wizyt
pytanie zadane 12 maja 2019 w Bezpieczeństwo, hacking przez Trefoil Początkujący (350 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 467 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 238 wizyt
pytanie zadane 31 lipca 2017 w Sprzęt komputerowy przez niezalogowany

92,573 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,645 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...