• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Poszukiwany full-stack developer do start-upu

Object Storage Arubacloud
0 głosów
360 wizyt
pytanie zadane 16 lutego 2023 w Ogłoszenia, zlecenia przez Pa1rick Nowicjusz (120 p.)
edycja 16 lutego 2023 przez Pa1rick
Poszukuję (najlepiej) full-stack developera do start-upu w zamian za udziały. Branża quick-commerce, więcej info udzielę osobiście/mailowo patryk.jaglinski@pillup.pl
komentarz 16 lutego 2023 przez reaktywny Nałogowiec (40,970 p.)
edycja 16 lutego 2023 przez reaktywny

Primo. Napisz o używanych technologiach.

Drugie primo. Podpowiem, że jak ludzie widzą informację "w zamian za udziały" to zwykle już dalej się nie interesują takim projektem.

Rozumiem, ze chodzi o e-sklep z funkcją next day delivery ?

Zajrzałem na Waszą stronę - wiem, że już są podobne strony np. "liki24".

Jak nikt się nie zgłosi, to polecam jeszcze dać ogłoszenie na useme.eu oraz oferia.pl - tam jest sporo więcej wykonawców.

komentarz 16 lutego 2023 przez Pa1rick Nowicjusz (120 p.)
Cześć, dzięki za odpowiedź.

ad.1 Może być właściwie cokolwiek (.NET, Java, PHP, Go, Python), to co aktualnie stoi jest tymczasowe.

ad.2 Wszystkie osoby, które aktualnie pracują przy projekcie robią to za udziały. Jestem świadomy, że wyklucza to 90% osób, ale my szukamy tych pozostałych 10% :) Nie musi to być też praca na pełen etat na aktualnym etapie.

ad.3 W dużym uproszczeniu można powiedzieć, że z perspektywy end-usera będzie to "e-sklep z funkcją same-day delivery", ale bez zaprezentowania założeń biznesowych i innych funkcji, które zapewnią nową jakość user experience w porównaniu do istniejących rozwiązań, nie sposób ocenić projekt. Stąd opis dałem bardzo lakoniczny, bo tu trzeba prezentacji.

ad.4 liki24.pl już nie funkcjonuje.

ad.5 dzięki za radę.
komentarz 16 lutego 2023 przez reaktywny Nałogowiec (40,970 p.)
Nie ma za co.

Nie zaglądałem dawno na liki24, rzeczywiście chyba odpuścili temat. W takim przedsiewzięciu nie sam projekt IT jest najtrudniejszy, ale raczej wypromowanie serwisu, zdobycie klientów i pozyskanie kurierów w większości dużych miast. W dużych miastach trzeba mieć ich więcej - przykładowo kurier z Ursynowa nie powinien obsługiwać klientów z Żoliborza i odwrotnie.

Powodzenia w projekcie!

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 434 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 215 wizyt
pytanie zadane 29 października 2022 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez zolton Nowicjusz (120 p.)

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,522 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...