• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Net po kablu

Object Storage Arubacloud
0 głosów
249 wizyt
pytanie zadane 11 lutego 2023 w Sieci komputerowe, internet przez maxkolanko1998 Gaduła (3,230 p.)
Witam i od razu zgłaszam się z problemem, który nurtuje mnie od pewnego czasu. Mianowicie mam neta(od operatora "plus") z karty sim, która znajduje się w routerze, a więc mam mobilny internet. Chciałbym mieć go prosto z routera czyli stacjonarny(po kablu). Moje pytanie. Jakie kroki musiałbym podjąć aby mieć po kablu. Denerwuje mnie z tej karty.
komentarz 11 lutego 2023 przez niezalogowany
takie routery (przynajmniej taki jaki mam ja, t-mobile) można podłączyć przez usb do komputera i będziesz wtedy miał dostęp do internetu
komentarz 11 lutego 2023 przez maxkolanko1998 Gaduła (3,230 p.)
No niby ten router ma usb, ale co jeśli chciałbym połączyć się kablem. Co bym musiał powiedzieć operatorowi o tym że chce mieć po kablu i tylko po kablu. Bo w zasadzie ja używam tego internetu z routera tylko na laptopie i komputerze i tak naprawde wifi nie bardzo potrzebuje
komentarz 11 lutego 2023 przez niezalogowany
mówisz o kablu ethernet?
komentarz 11 lutego 2023 przez maxkolanko1998 Gaduła (3,230 p.)
Tak
komentarz 11 lutego 2023 przez PramatycznyJunior Początkujący (420 p.)

@maxkolanko1998, po kablu i tak bedzie Ci dzialac tak jak na karcie gdyż router bedzie czytal z karty. 

komentarz 11 lutego 2023 przez maxkolanko1998 Gaduła (3,230 p.)
Czyli mogę wyjąć tą kartę i będę miał normalnie neta po kablu bez żadnego konfigu?
komentarz 12 lutego 2023 przez PramatycznyJunior Początkujący (420 p.)
JESLI masz modem ktory moze obslugiwac karty i wlozysz do modemu karte to tak
komentarz 12 lutego 2023 przez maxkolanko1998 Gaduła (3,230 p.)
Czyli bym musiał w modem inwestować? Inaczej nie da rady?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 11 lutego 2023 przez maxkolanko1998 Gaduła (3,230 p.)

Obecnie nie mam połączenia po kablu

A chciałbym to zmienić

komentarz 16 marca 2023 przez Bors Początkujący (360 p.)
Działa już kabel?

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 166 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 107 wizyt
pytanie zadane 9 listopada 2020 w Sieci komputerowe, internet przez Krupenz Początkujący (360 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 307 wizyt

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...