• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Przenoszenie dysku z danymi do innego komputera

Object Storage Arubacloud
0 głosów
412 wizyt
pytanie zadane 23 stycznia 2023 w Sprzęt komputerowy przez Daqv Nowicjusz (140 p.)
Czesc mam zadanie bojowe,

moja kolezanka ma komputer z windowsem 7. generalnie jest juz stary, ma troche lat. kolezanka ma drugi, nowszy komputer z windowsem 10. moje zadanie polega na tym zeby przeniesc dane ze starego komputera na nowy, jednak nie jestem zbytnio obeznany i nie chcialbym zrobic czegos glupiego. mialem pomysl zeby po prostu wmontowac ssd ze starego komputera na nowy, jednak nie wiem czy to zadziala. z gory dziekuje.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 23 stycznia 2023 przez SzkolnyAdmin Szeryf (86,360 p.)
Dane, czyli zdjęcia, dokumenty, itp.? Zgrać na pendrajwa i przenieść.
komentarz 23 stycznia 2023 przez polandonion Mądrala (7,040 p.)
A ewentualne aplikacje przenieść z folderu Program files lub Pliki programów x86. Opcjonalnie możnaby też było spokoiwać folder AppData jeśli chcesz zachować ustawienia aplikacji.
komentarz 23 stycznia 2023 przez SzkolnyAdmin Szeryf (86,360 p.)
A wpisy rejestru zainstalowanych programów oraz ewentualne biblioteki w katalogu systemowym? Aplikacje to nie problem, zawsze zainstalujesz od nowa, katalog AppData może się przydać oraz pliki konfiguracyjne programów.

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 4,941 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 609 wizyt
pytanie zadane 23 marca 2019 w Sprzęt komputerowy przez Janusz 1987 Nowicjusz (200 p.)

92,567 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,615 komentarzy

61,952 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...