• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odświeżanie strony przy dotykaniu pól wejściowych na urządzeniach mobilnych

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
152 wizyt
pytanie zadane 16 stycznia 2023 w HTML i CSS przez adzik81 Nowicjusz (180 p.)
Witam, w mojej aplikacji webowej przy próbie wprowadzenia danych do pól wejściowych przeglądarka automatycznie się odświeża. Dzieje się to tylko na urządzeniach mobilnych. Na komputerach wszystkie inputy, labele, formularze działają prawidłowo. Kiedy tylko używam apki przez smartphona, po dotknięciu pola wejściowego klawiatura wysuwa się na mniej niż sekundę po czym znika przy procesie odświeżania i nie można przez to wprowadzić żadnych danych. Zauważyłem też, że na urządzeniu mobilnym przy odświeżaniu wszystkie pola zostają wyczyszczone. Na komputerach, przy odświeżaniu strony dane pozostają nadal w polach. Od wczoraj przeczesuję internet, ale nie znalazłem rozwiązania. Czytałem, że może to być związane ze zmianą rozmiaru ekranu.
komentarz 16 stycznia 2023 przez ScriptyChris Mędrzec (190,190 p.)

Przydało by się, żebyś udostępnił demo do przetestowania, np. na https://codesandbox.io/

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 16 stycznia 2023 przez adzik81 Nowicjusz (180 p.)
Udało się mi się znaleźć źródło problemu. Przyczyną była metoda reload() w js. Miesiące temu dodałem ją do skryptów gdy budowałem sidebar menu i testowałem responsywność. Okazało się to zbędne. Teraz wszystko działa. Dzięki za pomoc :)

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 339 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 451 wizyt
pytanie zadane 8 stycznia 2020 w HTML i CSS przez Damianek Obywatel (1,020 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 810 wizyt

92,417 zapytań

141,222 odpowiedzi

318,983 komentarzy

61,831 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...