• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Reklamy i okienka w wyszukiwarce na podstawie wcześniejszych wyszukiwań

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
178 wizyt
pytanie zadane 10 stycznia 2023 w Sieci komputerowe, internet przez heyodan Nowicjusz (120 p.)
Cześć,

We wstępie chciałem zaznaczyć że nie jestem informatykiem, a więc język przeze mnie może nie być do końca precyzyjny, za co z góry przepraszam.

Mam problem z reklamami, które pokazują się gdzie się da w przeglądarce i nie chodzi w sumie że wyświetlają się na moim urządzeniu, ale bardziej na urządzeniach innych osób które korzystają z mojej sieci. Pracownicy w firmie kiedy wchodzą w przeglądarkę na własnym telefonie lub na komputerach które są w pracy widzą reklamy, okienka które sugerują moje wcześniejsze przeglądania stron. Jak się tego problemu pozbyć? Czy otwieranie stron np. w Google incognito coś pomoże? Czy są jakieś ustawienia, które nie będą wyświetlały reklam powiązanych z moim wyszukiwaniem? Może jakieś programy które będą czyściły? Proszę o pomoc

Dziękuję.

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 10 stycznia 2023 przez SzkolnyAdmin Szeryf (86,280 p.)
komentarz 10 stycznia 2023 przez heyodan Nowicjusz (120 p.)
Okej, wiem już że incognito mało daje.

Czy możecie w takim razie polecić VPN w tym celu i fajnie gdyby coś było za darmo :D?
komentarz 10 stycznia 2023 przez SzkolnyAdmin Szeryf (86,280 p.)
Spróbuj jakiegoś AdBlocka, śledzony będziesz, ale zablokuje ci reklamy.
1
komentarz 10 stycznia 2023 przez prutprut Początkujący (370 p.)

@heyodan, mordeczko darmowy vpn to np. windscribe, proton vpn, urbanvpn

urban vpn to chyba najlepsze dla cb rozwiązanie bo to libka do przeglądarki :)

a chyba na służbówce to nie za bardzo coś takiego instalować, szef może cie o coś podejrzewać jak zobaczy że instalujesz vpny

komentarz 10 stycznia 2023 przez heyodan Nowicjusz (120 p.)

@SzkolnyAdmin, mam na swoim komputerze adblok, sęk w tym że jak pracownik włączy przeglądarke na telefonie, a podpięty jest pod wifi to mu pokazują się gołe baby które oglądałem wieczór temu...

Z tym ostatnim to akurat żart.

Nie chcę aby widział że np. wyszukiwałem w google produktów z witaminą B w reklamie, a nie podejde i nie powiem żeby sobie AdBlocka pobrał ;) Chce u źródła to zwalczyć aby jak się połączą z moją siecią swoim telefonem to nikuta nie widzieli reklam związanych z moim wyszukiwaniem.

komentarz 10 stycznia 2023 przez heyodan Nowicjusz (120 p.)

@prutprut,  dzięki, przetestuje 

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 158 wizyt
pytanie zadane 18 listopada 2016 w Sieci komputerowe, internet przez Sebastian Westfal Obywatel (1,020 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 214 wizyt
pytanie zadane 21 maja 2016 w Sieci komputerowe, internet przez gsharp Początkujący (280 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 2,150 wizyt

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,075 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...