• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Nowa strona dla egzaminów [Teoria]

Object Storage Arubacloud
+5 głosów
466 wizyt
pytanie zadane 6 września 2015 w Nasze projekty przez MatexQ Bywalec (2,260 p.)
Witam. Przedstawiam swój projekt odnośnie kwalifikacji dla techników informatyków. Na stronie znajdziecie różne zagadnienia dla poszczególnych kwalifikacji. Strona cały czas w budowie, ale pozwala już na czytanie wpisów.

 

Zapraszam http://www.zdaj-egzaminy.pl

12 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 17 września 2015 przez MatexQ Bywalec (2,260 p.)
Poprawiliśmy czcionki, zmieniliśmy jekko design i strona prezentuje się lepiej. Jaka kwalifikacja was najbardziej interesuje?
komentarz 17 września 2015 przez radek024 Szeryf (77,160 p.)
Nadal oferuję swoją pomoc związku z materiałami ;)
0 głosów
odpowiedź 6 września 2015 przez Eimens Maniak (69,240 p.)
Na co drugiej grupie na fb to widzęm, ale może być ciekawa strona zapowiada się fajnie, dobrze wygląda :)

Jedno pytanie, skąd będzie baza pytań?
komentarz 6 września 2015 przez MatexQ Bywalec (2,260 p.)
Teorię czerpiemy z własnej wiedzy, z ksiązek, z notatek lekcyjnych oraz z informacji zaczerpiniętych z internetu. Naszym celem jest stworzenie jednego miejsca aby użytkownik nie musiał przełączać się pomiędzy stronami w celu znalezienia odpowiedzi na swoje pytanie po zrobionym teście na stronie Pana Mirosława Zelenta, ale żeby mógł znaleźć potrzebne informacje na jednej stronie i możliwe, że znajdzie odpowiedzi na inne nutrujące pytania :)
0 głosów
odpowiedź 6 września 2015 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)

Bardzo fajna strona. Projekt zapowiada się ciekawie. Do tego genialna oprawa graficzna. 

A tak z czystej uprzejmości, to jeśli myślicie poważnie o funkcjonalności wasze pracy, to proponuje się zainteresować licencją grafiki z neta, jeśli takowej używacie.

Pozdrawiami powodzenia smiley

0 głosów
odpowiedź 6 września 2015 przez DL TD Nałogowiec (36,710 p.)
Wszystko super wygląda. Ja bym umieścił menu w tym monitorze :)
0 głosów
odpowiedź 6 września 2015 przez Headhunter Gaduła (4,450 p.)
Fajna strona, przyjemnie wygląda na pewno pomoże wielu osobom. Takie strony są potrzebne.
0 głosów
odpowiedź 6 września 2015 przez event15 Szeryf (93,790 p.)
Takie pytanie. Jesteście już technikami?
Moim zdaniem jest tam dużo do roboty jeszcze. Nie wiem, chyba ostatnio jest jakaś moda na czcionki, które nie obsługują polskich ogonków na stronach.

Ciekawszym pomysłem byłoby wykorzystanie tego monitora jako ekranu do wyświetlania wiedzy, ewentualnie do testów.
Menu górne jest mega nieprofesjonalne. Nie jest nawet wycentrowane, albo chociażby wyróżnione jakoś.

Ale. Jeżeli będziecie potrzebować pomocy w redakcji to mogę służyć pomocą :) Technika zdałem, co prawda przed zmianami, na 98% zarówno praktyka jak i teoretyczną część. :)

Bardzo mało tam jest zawartości tak naprawdę.
0 głosów
odpowiedź 6 września 2015 przez iwan9449 Pasjonat (20,810 p.)
Ogólnie strona wygląda całkiem nieźle, ale menu jest do poprawy. Jest kompletnie niewidoczne i mało czytelne. Poza tym pliki wordpressa nie powinny znajdować się bezpośrednio w katalogu głównym, bo ułatwia to znacznie włamanie się do serwisu.

Pozdrawiam!
0 głosów
odpowiedź 6 września 2015 przez MatexQ Bywalec (2,260 p.)
Każda informacja jest dla mnie bardzo cenna. Z menu będzie kombinacji ale coś wymyśle aby fajnie komponowało się z monitorem i reszta strony
0 głosów
odpowiedź 6 września 2015 przez Frezen Obywatel (1,330 p.)
Bardzo ciekawy projekt. Jednakże macie jeszcze dużo pracy przed sobą w szczególności z dodawaniem materiałów dobrych i sprawdzonych, aby dało się z nich nauczyć czegoś. Do tego poprawcie to menu bo o ile tam, gdzie ten monitor jest to wygląda w miarę okej to po przejściu na podstrony z E12, E13, E14 to wygląda masakrycznie.

Pozdrawiam i powodzenia w projekcie :)
0 głosów
odpowiedź 6 września 2015 przez radek024 Szeryf (77,160 p.)
Z tego co widzę, wszystko jest uzupełniane - tego nie rozumiem,  czemu od razu nie wypuścić gotowego projektu? Moim zdaniem, ta domena i jej podobne nie są jakieś super popularne - mogłaby poczekać - a tak jesteście trochę do tyłu z kasą. Warto zauważyć, że czcionka jest po prostu za mała - spójrzcie na strony typu spidersweb - tekst jest głównym źródłem infomacji na stronie, więc go uwydatnijcie - powiększcie, tam wstawcie bold, tutaj zróbcie podtytuł - a strona będzie wyglądała lepiej ;)

Jeżeli chcelibyście jakiejś pomocy właśnie z uzupełnianiem materiałów, dajcie znać na PW, postaram się w jakiś sposób pomóc.
0 głosów
odpowiedź 17 września 2015 przez Adam Jakś Dyskutant (8,940 p.)
Proponuję zapytać p. Zelenta o udostępnienie wykładów ze swojej strony, albo przynajmniej wzorować się na nich w dużym stopniu. Tydzień przed egzaminem zacząłem się z nich uczyć i w ciągu tych 7 dni dowiedziałem się więcej (nie jakieś przypomnienia- po prostu więcej) niż przez 2 lata nauki w technikum na tych cudownych przedmiotach, czyli utk oraz naprawa i diagnostyka.

Mówię tu oczywiście o klasyfikacji e12.
0 głosów
odpowiedź 17 września 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Siemka, stronka wygląda nieźle, tylko popraw błąd - przy każdym odnośniku do różnych kwalifikacji jest napis E12 :) Musisz poprawić ;)

http://imgur.com/jiwjXgf o to chodzi jak coś :)

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 546 wizyt
pytanie zadane 16 października 2018 w C i C++ przez Zayebisty Gaduła (3,200 p.)
+1 głos
3 odpowiedzi 935 wizyt
pytanie zadane 18 kwietnia 2015 w C# przez Surykat Stary wyjadacz (14,780 p.)
+1 głos
3 odpowiedzi 2,118 wizyt
pytanie zadane 4 marca 2018 w C i C++ przez 4nt0n Nowicjusz (160 p.)

92,551 zapytań

141,399 odpowiedzi

319,531 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...