• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wyskakujące na sekundę okno cmd

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
465 wizyt
pytanie zadane 7 stycznia 2023 w Systemy operacyjne, programy przez sisOOO Obywatel (1,370 p.)
Witam
Od jakiegoś czasu czasami zauważam, że miga mi okno cmd. Dosłownie na krótką chwilę tak że nawet nie jestem w stanie zobaczyć czy coś tam jest. Na początku, myślałem, że to może kwestia jakiejś aplikacji, ale teraz oprócz chrome'a i antywirusa nie mam nic odpalone.
Trochę mnie to zaniepokoiło, czy ktoś wie czym to jest? Wiem, że może mało informacji zamieściłem, ale sam zbytnio nie wiem co jeszcze mogę napisać.
System: Windows 10 Home(Aktualizuje jak tylko jest aktualizacja).
Antywirus: Windows Defender + BitDefender (Skanuje też w miarę regularnie cały system).

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 7 stycznia 2023 przez SzkolnyAdmin Szeryf (86,280 p.)
Najprawdopodobniej coś ci się aktualizuje w tle. Dla pewności przeskanuj system jakimś antywirusem z Live-CD.
komentarz 7 stycznia 2023 przez sisOOO Obywatel (1,370 p.)
Polecasz jakiś?

Czy "Środowisko ratunkowe" wystarczy?
1
komentarz 7 stycznia 2023 przez SzkolnyAdmin Szeryf (86,280 p.)

Większość programów AV oferuje możliwość nagrania płyty/pedrajwa do przeskanowania systemy przed jego uruchomieniem, np. https://www.eset.com/pl/support/sysrescue/

 

komentarz 7 stycznia 2023 przez sisOOO Obywatel (1,370 p.)
Dzięki :)

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 413 wizyt
pytanie zadane 27 czerwca 2020 w JavaScript przez KumberTwo Dyskutant (8,270 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 503 wizyt
pytanie zadane 23 kwietnia 2018 w Systemy operacyjne, programy przez ziomek7 Obywatel (1,060 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 155 wizyt

92,455 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,100 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...