• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Nagłówki h1 na stronie głównej dla każdego wpisu - jak zmienić?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
248 wizyt
pytanie zadane 19 grudnia 2022 w Systemy CMS przez czupi25 Nowicjusz (120 p.)
Cześć,

mam bloga na Wordpressie, motyw OceanWP. Wykorzystałam darmowe demo "Maria", mam tam kilka stron z różnymi kategoriami i stronę główną. Na każdej z tych stron wyświetlają mi się miniaturki wpisów ze zdjęciem, tytułem i krótkim opisem jak na typowym blogu. Problem w tym, że każdy ten wpis ma w tytule nagłówek h1 i mam w sumie kilka nagłówków h1 na jednej stronie, a zgodnie z SEO powinien być tylko jeden. Wiem, że powinnam zmienić to w kodzie motywu, ale kompletnie nie znam się na php i nie wiem ani gdzie szukać ani co zmienić. Czy ktoś mógłby mi coś podpowiedzieć?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 21 grudnia 2022 przez mateusz1211 Nowicjusz (140 p.)
Cześć.

Najlepiej zmienić motyw na np. Astra i po prawej stronie wyłączyć wszystko "header, footer, title" itd i zaczynasz pracę na pustej stronie.

Jeżeli chcesz usunąć te elementy motywu, to mozesz to zrobić w pliku bodajże "single-page.php" albo "page.php" .. nie pamiętam. ale możesz zrobić to nie znajac php - poprostu usuwając linijkę kodu opowiadającą za to.

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 239 wizyt
pytanie zadane 6 lipca 2022 w HTML i CSS przez AnimaVillis Stary wyjadacz (11,350 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 186 wizyt
pytanie zadane 9 listopada 2020 w HTML i CSS przez Bartek12 Mądrala (5,510 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 448 wizyt
pytanie zadane 12 lipca 2020 w HTML i CSS przez WiktroH Mądrala (6,550 p.)

92,539 zapytań

141,382 odpowiedzi

319,476 komentarzy

61,928 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...