• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Ikony nie odswiezaja sie na pulpicie...

Object Storage Arubacloud
0 głosów
257 wizyt
pytanie zadane 14 grudnia 2022 w Systemy operacyjne, programy przez Krzysztof Fitas Nowicjusz (140 p.)
Witam, od pewnego czasu mam taki problem: po np. pobraniu jakiegos pliku na pulpit nie wyswietla sie on dopoki nie odswieze pulpitu.

Poza tym kopiowane czy usuwane pliki i foldery normalnie sie odswiezaja i ich stan jest widoczny.

Probowalem juz kilku rozwiazan dostepnych w internecie - grzebanie w plikach rejestru (dodanie flagi DontRefresh jesli dobrze pamietam), odswiezanie ustawien, naprawde chyba wszystko co udalo mi sie na ten temat znalezc, ale problem nadal ma miejsce ;<

Jest to mocno frustrujace, bo zapewne z okolo 100 razy dziennie musze klikac F5 czy prawy->odswiez, zeby zobaczyc faktyczny stan mojego pulpitu - juz po prostu konczy mi sie cierpliwosc :D

Bede ogromnie wdzieczny za Wasze rady i pomoc.

Z gory dzieki, pozdro! ;)
komentarz 18 grudnia 2022 przez Krzysztof Fitas Nowicjusz (140 p.)

@VBService, Nie wchodzę tutaj za często, więc gdybyś zdecydował się czegoś takiego podjąć, lub znasz kogoś kto chciałby coś takiego zrobić (albo ktoś inny z forum miałby ochotę zarobić to zapraszam do kontaktu na https://www.instagram.com/vinci.irl/

komentarz 19 grudnia 2022 przez VBService Ekspert (252,740 p.)

Na Twoim Insta jest link do YT i tam jest taki film: Rzuciłem Pracę jako Programista, więc zakładam, że coś tam "łapiesz", podaję kod przykładowy, taka zajawka w C# (napisany w ok. 5 minut - więc naprawdę prosty).

komentarz 20 grudnia 2022 przez Krzysztof Fitas Nowicjusz (140 p.)

Wielkie dzięki, rzuciłem programowanie, bo szczerze go nienawidziłem xD

Odpaliłem Twój skrypt i wyrzuciło mi coś takiego:

komentarz 20 grudnia 2022 przez VBService Ekspert (252,740 p.)
edycja 20 grudnia 2022 przez VBService

bo to jest wersja "okienkowa" i podany jest tylko kod ten co występuje w Formwink Nie podajemy tu wersji skompilowanych, bo w exe-cu można wszystko "wsadzić", a jak sam sobie kompilujesz kod to wiesz co zawiera. wink

Jak chcesz mogę zapisać to w wersji na konsolę.

 

rzuciłem programowanie, bo szczerze go nienawidziłem xD

Twój wybór, Twoja wola, na ten przykład Mi pozostaje to tylko uszanować, bez oceniania. smiley

 

BTW, to co robisz na YT też jest ciekawe. yes

komentarz 22 grudnia 2022 przez Krzysztof Fitas Nowicjusz (140 p.)
Dzięki, ja do programowania bardzo chciałem się przekonać, bo jest to i przyszłościowe i całkiem ciekawe, ale nie moja "para kaloszy".

Gdybym mógł Cię prosić o tę wersję na konsolę, będę mega wdzięczny. Da radę na maila? krzysiek.fitas91@gmail.com

Jeśli chodzi o YouTube'a - staram się, żeby było to coraz lepsze, dzięki ;)

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 102 wizyt
pytanie zadane 15 marca w Systemy operacyjne, programy przez Nanizok Początkujący (320 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 629 wizyt
pytanie zadane 21 października 2021 w Systemy operacyjne, programy przez KFC Użytkownik (610 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 790 wizyt

92,551 zapytań

141,395 odpowiedzi

319,524 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...