• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy na JSIM UW można dostać się bez olimpiady?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
716 wizyt
pytanie zadane 9 grudnia 2022 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez niezalogowany
Hej, czy jest szansa żebym mogła dostać się na JSIM (Jednoczesne Studia Informatyczno-Matematyczne) na Uniwersytecie Warszawskim gdy nie brałam udziału w żadnej olimpiadzie? Czy to są studia wyłącznie dla osób, które są laureatami lub finalistami olimpiad matematycznej, informatycznej itd.?
komentarz 9 grudnia 2022 przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)
Wszędzie dasz radę się dostać bez olimpiady.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 9 grudnia 2022 przez Whistleroosh Maniak (56,980 p.)
wybrane 10 grudnia 2022
 
Najlepsza
Jeżeli dostaniesz się na studia informatyczne lub matematyczne na UW to możesz przekonać kierownika studiów, żeby pozwolił Ci studiować według planu JSIMu. Wiem, że tak sie da bo sam tak zrobiłem. Jak dobrze Ci pójdzie to może nawet oficjalnie przeniosą Cie na JSIM. Tylko pytanie czy warto? Na JSIMie bez wiedzy olimpijskiej (w szczególności z matematyki) trudno jest przeżyć. Ja sam zrezygnowałem z niego po miesiącu (po prostu nie dałem rady, mimo że miałem troche doświadczenia z olimpiadami) na rzecz równoległego studiowania matematyki i informatyki (te same benefity a dużo łatwiej zdać).
komentarz 10 grudnia 2022 przez niezalogowany

Dobra, dzięki wielkie za odpowiedź laugh

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 348 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 351 wizyt

92,551 zapytań

141,399 odpowiedzi

319,531 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...