• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Tworzenie projektu w VS

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
142 wizyt
pytanie zadane 30 listopada 2022 w C i C++ przez Janchess Początkujący (480 p.)
zamknięte 1 grudnia 2022 przez Janchess
Jak utworzyć projekt w języku C w Visual Studio ?
komentarz zamknięcia: problem rozwiązany

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 30 listopada 2022 przez adrian17 Ekspert (344,100 p.)
Nie wiem do końca z którym konkretnie etapem masz problem, ale jeśli pytasz jak konkretnie kompilować w trybie C a nie C++a to...

To po prostu stwórz projekt C++owy i zmień w widoku projektu rozszerzenie pliku na .c :)
komentarz 30 listopada 2022 przez Janchess Początkujący (480 p.)
Tworze nowy plik, wchodzę w okno zapisz jako i zmieniam tam rozszerzenie pliku na .c. Nie wiem czy jest to ok bo później pojawia się problem, że widzę dwa pliki: jeden .c, drugi .cpp. Pisze kod na pliku .c a kompiluje mi się ten cpp. Nie wiem o co chodzi, raczej robię coś nie tak.
komentarz 30 listopada 2022 przez adrian17 Ekspert (344,100 p.)
Jak robisz "zapisz jako" to tworzysz nowy plik bez usuwania starego.

Zamiast tego możesz po prostu kliknąć na plik w widoku projektu i kliknąć na zmianę nazwy.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 395 wizyt
pytanie zadane 10 listopada 2020 w Systemy operacyjne, programy przez viGor Użytkownik (740 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 104 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 498 wizyt
pytanie zadane 19 października 2020 w C i C++ przez sebastian970 Użytkownik (710 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...