• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Pomoc dla nowych użytkowników z wyborem instalatora notepad ++

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
196 wizyt
pytanie zadane 24 listopada 2022 w Systemy operacyjne, programy przez Stuna.o12 Nowicjusz (120 p.)
zmienione kategorie 25 listopada 2022 przez Comandeer

Pomożecie mi przy wyborze pliku do pobrania ? Chce stworzyć swoją stronę internetową i potrzebuje waszej opinii. Który wybór będzie odpowiedni? Czym są poniższe paczki, czym się różnią ? To dodatki do głowych narzędzi notepad ? 
Jestem na etapie zbieranych informacji i przeznaczaniu ich na produktywne tworzenie strony. Zacząłem od poradników pana Mirosława. 
I zacząłem się zastanawiać w czym i na czym tą stronę zakodować ! 
A tu taki zong :/ Na które paczki zdecydować się i czym one są? Kieruje się na waszą wiedzę. Pomożecie ? 

komentarz 25 listopada 2022 przez VBService Ekspert (251,250 p.)

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 24 listopada 2022 przez adrian17 Ekspert (344,100 p.)

Który wybór będzie odpowiedni?

Uhh... to tylko edytor tekstu ;D To jak martwić się o to jakiego koloru deskę do krojenia kupić przed nauką gotowania. Nie ma znaczenia czy będziesz pisał w n++ czy czymś bardziej fancy jak vscode, sublimetext czy vim, a tym bardziej nie ma znaczenia jak go zainstalujesz.

W każdym razie instalator to kwestia preferencji. To wszystko to dokładnie ten sam program, po prostu wersja "portable" nie ma instalatora i odpala się od razu z rozpakowanego exe.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 358 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 1,894 wizyt
pytanie zadane 8 stycznia 2016 w HTML i CSS przez Cabanoss Nowicjusz (170 p.)
+4 głosów
8 odpowiedzi 3,473 wizyt
pytanie zadane 13 lipca 2015 w Offtop przez wanderer Gaduła (3,710 p.)

92,455 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...