• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Pomoc dla nowych użytkowników z wyborem instalatora notepad ++

Aruba Cloud PRO i VPS, Openstack, VMWare, MS Hyper-V
0 głosów
74 wizyt
pytanie zadane 24 listopada 2022 w Systemy operacyjne, programy przez Stuna.o12 Nowicjusz (120 p.)
zmienione kategorie 25 listopada 2022 przez Comandeer

Pomożecie mi przy wyborze pliku do pobrania ? Chce stworzyć swoją stronę internetową i potrzebuje waszej opinii. Który wybór będzie odpowiedni? Czym są poniższe paczki, czym się różnią ? To dodatki do głowych narzędzi notepad ? 
Jestem na etapie zbieranych informacji i przeznaczaniu ich na produktywne tworzenie strony. Zacząłem od poradników pana Mirosława. 
I zacząłem się zastanawiać w czym i na czym tą stronę zakodować ! 
A tu taki zong :/ Na które paczki zdecydować się i czym one są? Kieruje się na waszą wiedzę. Pomożecie ? 

komentarz 25 listopada 2022 przez VBService Ekspert (216,990 p.)

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 24 listopada 2022 przez adrian17 Ekspert (327,560 p.)

Który wybór będzie odpowiedni?

Uhh... to tylko edytor tekstu ;D To jak martwić się o to jakiego koloru deskę do krojenia kupić przed nauką gotowania. Nie ma znaczenia czy będziesz pisał w n++ czy czymś bardziej fancy jak vscode, sublimetext czy vim, a tym bardziej nie ma znaczenia jak go zainstalujesz.

W każdym razie instalator to kwestia preferencji. To wszystko to dokładnie ten sam program, po prostu wersja "portable" nie ma instalatora i odpala się od razu z rozpakowanego exe.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 75 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 1,844 wizyt
pytanie zadane 8 stycznia 2016 w HTML i CSS przez Cabanoss Nowicjusz (170 p.)
+4 głosów
8 odpowiedzi 3,066 wizyt
pytanie zadane 13 lipca 2015 w Offtop przez wanderer Gaduła (3,710 p.)

90,297 zapytań

138,894 odpowiedzi

311,080 komentarzy

60,010 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Sklep oferujący ćwiczenia JavaScript, PHP, rozmowy rekrutacyjne dla programistów i inne materiały

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...