• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak połączyć tabelkę z bazą danych?

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
130 wizyt
pytanie zadane 21 listopada 2022 w SQL, bazy danych przez nigraS Początkujący (260 p.)
Cześć, potrzebna mi tabelka z wyszukiwarką i możliwością dodawania, edytowania, wyszukiwania i usuwania danych.

Znalazłem taki projekt:
https://codepen.io/7br_uno/pen/XWMjGaw

Jednak nie wiem jak go połączyć z bazą danych, aby po odświeżeniu wprowadzone dane się nie kasowały.

 

Bardzo proszę o pomoc.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 21 listopada 2022 przez wizarddos Nałogowiec (25,130 p.)

Czysty front z bazą będzie ciężko połączyć.

 

Skorzystaj z jakiejś formy back-endu. 

  • Autorskiego - pisanego w jakimś języku/framewoku (PHP albo Node.js/express )
  • Nieautorskiego - Coś w modelu BaaS w stylu Firebase
komentarz 22 listopada 2022 przez nigraS Początkujący (260 p.)
Na początku tak szukałem, ale znajdowałem tylko bardzo rozbudowane z funkcjami które są mi nie potrzebne.

A takiego prostego, który posiada tylko obsługę tabelki z wyszukiwarką nie znalazłem prócz wersji bez podlaczonej bazy danych.
komentarz 22 listopada 2022 przez SzkolnyAdmin Szeryf (86,280 p.)
Bez bazy możesz spróbować z Local Storage w JS.
komentarz 22 listopada 2022 przez nigraS Początkujący (260 p.)
Również z Local Storage nie widzę gotowej tabelki. Znasz może taki gotowy skrypt?
komentarz 22 listopada 2022 przez SzkolnyAdmin Szeryf (86,280 p.)
Gotowca nie dostaniesz na forum.
komentarz 23 listopada 2022 przez nigraS Początkujący (260 p.)
Tutaj na forum nie szukałem. Szukałem w Googlach.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,866 wizyt
pytanie zadane 8 czerwca 2016 w SQL, bazy danych przez Szymon Ciamaga Obywatel (1,980 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 276 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 85 wizyt
pytanie zadane 15 kwietnia 2022 w PHP przez mat19 Obywatel (1,580 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...