• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Mysz i klawiatura Logitech

Object Storage Arubacloud
+1 głos
234 wizyt
pytanie zadane 20 listopada 2022 w Sprzęt komputerowy przez Kuba Chmielak Nowicjusz (240 p.)
Witam,

Mam pewien problem. Posiadam klawiaturę MX Keys oraz mysz MX Master. Problem jest taki, że po podłączeniu się do laptopa przez odbiornik, mysz lubi się zacinać chwilami. Zdarza się to dosyć często na kilka chwil, po kilku sekundach wraca wszystko do normy. Problem zdarza się najczęściej gdy dodatkowo jestem podlaczony jeszcze klawiatura. Po podłączeniu do komputera stacjonarnego problem się nie pojawia lub ewentualnie o wiele rzadziej. Chciałbym zapytać gdzie szukać powodu? Słabe wejścia USB, laptop nie radzi sobie z dwoma urządzeniami naraz, procesor, czy może jakiś inny problem? Jak mogę ewentualnie to sprawdzić ?

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 20 listopada 2022 przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)
wybrane 20 listopada 2022 przez Kuba Chmielak
 
Najlepsza
Problemem jest sama myszka i to częsty problem wersji MX, dlatego ja już nigdy więcej nie kupowałem po takich perypetiach przerzuciłem się na 3s i jest znacznie lepiej.
Prawdopodobnie jest to zarówno wadliwy mechanizm myszki jak również może być to związane z samym sprzętem.
Tzn  możesz mieć problem : z wejściem do laptopa ( lub zbyt duże napięcie w tym wejściu), ale tego drugiego raczej bym się nie spodziewał.
Tak jak mówie to jest generalny problem tej serii myszek. Jęśli problem zwiększa podłączenie klawiatury to obstawiam napięcie: problem z sterownikami lub masz po prostu stary sprzęt przez co sobie nie radzi - chociaż to też wątpie, albo wadliwe wejścia i generują "pole" które wpływa i powoduje błędny w połączeniu
komentarz 20 listopada 2022 przez Kuba Chmielak Nowicjusz (240 p.)
Dziękuję :)
komentarz 20 listopada 2022 przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)
a jeszcze pytanie jedno, nie masz przegrzanego tego laptopa?  W takcie pracy np - jak sie mocno grzeje, to miejsca obok usb u mnie np czesto są gorące, ciepłe to też może mieć znaczenie, ale czy sens kupowania wtedy chłodzącej podkładki jest, nie wiem to już kwestia zastanowienia

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 40 wizyt
pytanie zadane 14 marca w Sprzęt komputerowy przez Dawidziu Bywalec (2,610 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 143 wizyt
pytanie zadane 6 maja 2016 w Sprzęt komputerowy przez Wilier Bywalec (2,570 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 7,046 wizyt

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...