• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Dlaczego nie mogę stworzyć nowej bazy danych phpmyadmin?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
293 wizyt
pytanie zadane 12 listopada 2022 w SQL, bazy danych przez Tilfet Użytkownik (800 p.)
edycja 12 listopada 2022 przez Tilfet
Chcę przenieść nową stronę wordpress i baze danych ale mam problem już na starcie bo nie wiem dlaczego nie mogę stworzyć nowej bazy danych... , [edit[ pisało że nie mam uprawnień mimo że loguje sie jako admin , czy ja muszę się skontakować z hostingodawcą żeby mi utworzył baze danych i abym mógł sobie zaimportować tę baze z nowej stronki ?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 13 listopada 2022 przez AnimaVillis Stary wyjadacz (11,350 p.)
wybrane 14 listopada 2022 przez Tilfet
 
Najlepsza
Sprawdź na ile Ci pozwala hosting, który pakiet masz i będziesz wszystko wiedział.
komentarz 13 listopada 2022 przez marilou15 Nowicjusz (100 p.)
Otóż to, najpierw sprawdź to
komentarz 14 listopada 2022 przez Tilfet Użytkownik (800 p.)

@AnimaVillis, udało mi się wgrać , natomiast mam jeszcze jeden problem. Baza danych z nowego serwera którą wgrałem do starego musi być o tej samej nazwie ?  Bo po wgraniu tej bazy i plików wordpress tak jakby nie wyświetla css i strona jest w blokach w sumie nie wiem czemu.  Jak próbowałem zmienić nazwę  np 356848_tc1    ( bo taka była nowa baza danych ) a na starej mam inaczej malgorza_tc1 , czy to musi być tak samo ? bo nie wiem czy to czasem nie przez to nie działa mi strona prawidłowo

komentarz 14 listopada 2022 przez Tilfet Użytkownik (800 p.)

EDIT , no teraz mi takie coś sie pojawiło 

komentarz 14 listopada 2022 przez AnimaVillis Stary wyjadacz (11,350 p.)
No musisz podać dane do nowej bazy i tyle.
komentarz 14 listopada 2022 przez Tilfet Użytkownik (800 p.)
jakiś poradnik ? bo sie pogubiłem
komentarz 14 listopada 2022 przez AnimaVillis Stary wyjadacz (11,350 p.)
Wpisz w google: zmiana bazy danych wordorsss

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 880 wizyt
pytanie zadane 30 marca 2022 w Offtop przez byPG Nowicjusz (130 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 987 wizyt
pytanie zadane 2 maja 2020 w PHP przez tgv Użytkownik (890 p.)
–2 głosów
0 odpowiedzi 70 wizyt
pytanie zadane 6 stycznia w SQL, bazy danych przez Jakub005 Początkujący (310 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,554 komentarzy

61,939 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...