• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z kompilatorem

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
212 wizyt
pytanie zadane 1 listopada 2022 w Bezpieczeństwo, hacking przez Sygnał07 Nowicjusz (120 p.)

Przychodzę tutaj z nietypowym problemem.

 

W ostatnim czasie postanowiłem zresetować mój laptop do zera. Odrazu po reinstalacji pobrałem Code::Blocks'a gdzie po próbie wykorzystania kompilatora pojawił mi się komunikat : Process terminated with status -1073741510 (0 minute(s), 7 second(s)). 

 

Wszedłem na różne strony internetowe w poszukiwaniu tego błędu ale żadna dokładnie nie opisywała jak sobie z tym poradzić.

 

Odrazu zaznaczam że przy pobieraniu Code::Blocks'a pobrałem wersje z kompilatorem.

 

Z góry dziękuję za pomoc...

komentarz 1 listopada 2022 przez SzkolnyAdmin Szeryf (86,280 p.)
Ścieżka do kompilatora prawidłowo podana? Reinstalacja powinna pomóc.
komentarz 2 listopada 2022 przez j23 Mędrzec (194,920 p.)

@Sygnał07, no ale ten komunikat odnosi się do kompilatora, czy aplikacji, której projekt skompilowałeś i uruchomiłeś?

komentarz 3 listopada 2022 przez Dziewek Nowicjusz (100 p.)

@Sygnał07, Code Block to dosyć średnie środowisko, ja się przerzuciłem na Visual Studio Code i według mnie jest czytelniejszy i prostszy do użycia. Jeśli chciałbyś z niego korzystać to byś dodać nowy kompilator (zmienić zmienne środowiskowe itd.) jeśli byłbyś chętny odezwij się, powiem Ci co i jak.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 169 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 408 wizyt
pytanie zadane 17 grudnia 2022 w Python przez Kubas23 Użytkownik (630 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 203 wizyt

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,075 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...