• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Rozwoj kanalu - co myslicie?

Object Storage Arubacloud
+1 głos
332 wizyt
pytanie zadane 31 października 2022 w Offtop przez juampi Użytkownik (610 p.)
Mam kanał na youtube, niezbyt popularny ale to nie ot to chodzi. chcialbym zebyscie mi powiedzieli co sadzicie o rozwoju i jakosci tresci. link do kanalu: https://youtube.com/@Juampii500

napiszcie co moge zmienic, co poprawic, i co jest juz dobre :)

(wezcie pod uwage ze kazdy kolejny fil ma coraz to lepsza jakosc, bo bardzo sie staram poprawic :) )

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 6 listopada 2022 przez Matlane Użytkownik (560 p.)
wybrane 7 listopada 2022 przez juampi
 
Najlepsza
Pierwsze co rzuca mi się w oczy to miniaturki, nie mówie że są złe bo mają fajną jakość lecz staraj się je odrobine bardziej ujednolicić i sprawić aby jeszcze bardziej przyciągały uwagę potencjalnego widza. Aby zwiększyć zasięgi możesz równorzędnie zacząć prowadzić tt o tej samej tematyce i rozszerzyć swoje sc o instagram (zamieszczaj linki do wszystkiego w opisach filmów). Staraj się również rozpowszechniać treści tworzone porzez ciebie czy to w gronie twoich znajomych czy pośród rodziny. Na sam koniec muszę pochwalić, bo treści są bardzo fajne a kanał i tak jest już dobrze prowadzony ;)
komentarz 7 listopada 2022 przez juampi Użytkownik (610 p.)
Dzieki za rady :D

Co masz na mysli mowiac "ujednolicic"? cos nie tak z obrazem w tle, kolorkami ramki, tekstem czy moze cos innego? no i co do insta i tt - nie wiem czy to dobry pomysl, moze tt ale instagram w ogole mnie nie interesuje :) dziekuje za odpowiedz i mile slowa.

Juampii

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 793 wizyt
pytanie zadane 22 października 2022 w Offtop przez juampi Użytkownik (610 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 1,398 wizyt
pytanie zadane 7 września 2021 w Offtop przez WiktroH Mądrala (6,550 p.)
+6 głosów
3 odpowiedzi 435 wizyt
pytanie zadane 11 kwietnia 2015 w Offtop przez krecik1334 Maniak (58,390 p.)

92,539 zapytań

141,382 odpowiedzi

319,481 komentarzy

61,928 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...