• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Błąd podczas uruchamiania Fortnite na zintegrowanej karcie graficznej

Object Storage Arubacloud
0 głosów
323 wizyt
pytanie zadane 28 października 2022 w Systemy operacyjne, programy przez Piotrek2713 Mądrala (5,360 p.)

Podczas uruchamiania Fortnite na zintegrowanej kacie graficznej wyświetla się błąd.

Nie wiem, jak to naprawić.

Sterowniki są aktualne. Mam obsługę direct11 i próbowałem to naprawić na różne sposoby. Wciąż ten sam błąd

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 29 października 2022 przez VBService Ekspert (253,280 p.)
wybrane 30 października 2022 przez Piotrek2713
 
Najlepsza

Spróbuj zainstalować:  DirectX End-User Runtime

  1. Navigate to the Download DirectX End-User Runtime page on Microsoft’s website.
  2. Select a language and click Download.
  3. Click Open or Run this program from its current location.
  4. Wait for the up-to-date files to finishing installing.
  5. Restart your system and try launching Fortnite again.
komentarz 29 października 2022 przez Piotrek2713 Mądrala (5,360 p.)
Zainstalowałem i dalej jest ten sam błąd
komentarz 29 października 2022 przez VBService Ekspert (253,280 p.)

1. sterowniki są aktualne,
2. mam obsługę direct11,
3. i próbowałem to naprawić na różne sposoby,
4. zainstalowałem: DirectX End-User Runtime

Wciąż ten sam błąd

czyli najprawdopodobniej

What If These Solutions Don’t Work for Me?  [ pl ]

Despite following the instructions for the solutions above, your system might still display the “d3d11-compatible GPU” error code when you try launching Fortnite. If this is the case, there is only one likely cause left: your GPU is outdated.

GPUs are one of the most complex components that go into a PC system and, as the technology driving their innovations steadily grows more advanced, older GPUs become less capable of keeping up.

If your GPU is older than 5 years or so, there’s a good chance that it won’t be able to handle D3DX 11, and thus won’t be able to run Fortnite. This doesn’t mean you have to buy the newest, most expensive GPU; rather, you should upgrade to the best you can afford and ensure that it can handle D3DX 11 before purchasing.

 

Our Final Take

For most PC users and Fortnite players, the “d3d11-GPU compatible” error code is an easy enough fix with some quick updates. There are some, though, whose GPUs are too old and outdated to handle the requirements of Direct3D 11, which you need to have installed to run Fortnite. Check how up-to-date your system is, update or upgrade where you need to, and get back in the game. 

komentarz 30 października 2022 przez Piotrek2713 Mądrala (5,360 p.)
Zgadza się. Płyta główna ma 10 lat.
0 głosów
odpowiedź 28 października 2022 przez Filip Krawczyk Nowicjusz (140 p.)

Witam możesz spróbować pobrać program Outbyte PC repair, po zainstalowaniu klikasz skanuj teraz w celu znalezienia usterki, gdy program znajdzie usterki klikasz Napraw. Program zrobi wszystko za ciebie sam. Mam nadzieję że to naprawi twój problem. Jeśli to nie pomoże napisz jak próbowałeś naprawić to i postaram się pomóc dalej

Serdecznie pozdrawiamsmiley

komentarz 29 października 2022 przez Piotrek2713 Mądrala (5,360 p.)
Naprawiłem, to co mogłem w darmowej wersji i nadal nie działa.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 928 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 457 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 219 wizyt
pytanie zadane 30 marca 2018 w Sprzęt komputerowy przez zkkf56 Dyskutant (8,710 p.)

92,567 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,615 komentarzy

61,952 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...